2137
2106

چون خودش میگه 😭😭

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی قشنگم خداروشکر ک اومدی تو دل مامانی میدونی چن وقت بود منتظرت بودم🥺🥺 قربونت بشم جنسیتت برام مهم نیس فقط سالم باشی همین برام کافیه ایشالا که سالم بیای بغل مامانی 😍😍😘😘😘

چرا مشکلش چیه 

چالش حرف ناشناس            https://abzarek.ir/service-p/sg/1723                مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                                 پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع                                                                                                                       ریپ مخالف سسشعر تلاوت کردن توسط سیب زمینی پیازا ممنوع ❌😒

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

خدانکنه 

پیشش نیستی؟

میشه لطفا برای اینکه بتونم مادر یه بچه سالم باشم ایت الکرسی برام بخونین و من مدیونتون بشم؟💙                   ☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃
2050

با مامانم نزدیک ب بیس روزی میشه ک جدا شده برا همین😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی قشنگم خداروشکر ک اومدی تو دل مامانی میدونی چن وقت بود منتظرت بودم🥺🥺 قربونت بشم جنسیتت برام مهم نیس فقط سالم باشی همین برام کافیه ایشالا که سالم بیای بغل مامانی 😍😍😘😘😘
2183
خدانکنه  پیشش نیستی؟

‌پیششم ولی خودمم میترسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مواظبش باش...

پدر منم قبل خودکشیش گفت...

جدی نگرفتیم...

حواسمون باشه ما جـسم نیستیم...! جـسم فقط عضوی از ماست،ما فراتر از جـسمیم چیزی که قشنگمون میکنه روح خاص و خوشتیپه:)                     
ولی من یه چیزی بگم معمولا اونایی که قصد خودکشی دارن، زیاد دربارش حرف نمی زنن به نظرم نگران نباش، ب ...

اتفاقا کاملا برعکسه

انسانیت یک دین کامل است که نیاز به دین دیگری ندارد.           ((عشقیعنیدخترموباباش))
مواظبش باش... پدر منم قبل خودکشیش گفت... جدی نگرفتیم...

یعنی خودکشی کرد😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40