2726
عنوان

۲۰ روز دیگه عروسیمه خیلی استرس دارم🥺🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 31 پست
وااای خوشبحااالت😍😍 عروسیه ما حداقل یه سال دیگس🥴

تا حد مرگ استرس  دارم🥺🥺😱

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد
استرس چرا؟ باید خوش حال باشی که🥺🥺 من از الان ذوق عروسیمو دارم منتظرم برم خرید لباس عروس

دسست خودم نیس خودش میاد استرسه🥺

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوشبخت بشی ان شاالله 😊

مررسی گلم 💋

دسست خودم نیس خودش میاد استرسه🥺

به چیزای خوب فکر کن🥺 دعا کن منم عروسی کنم زودتر هربار نزدیک عروسیم یه اتفاقی میوفته عروسیم میوفته عقب الانم مادربزرگ شوهرم فوت کرد و عروسیم افتاد سال دیگه

منم خدایی دارم...🖤
2728
بسلامتی انشاالله خوشبخت بشین🌺

مممنون عزیزم💋

من اصلا استرس نداشتم🤭خیلی خوشحال خودم صبح پاشدم لباسمو برداشتم  آژانس گرفتم رفتم ارایشگاه🤪الب ...

🙄🙄🙄🙄😁

خوش به حالت ایشالاه خوشبخت بشی برا منم دعا کن

مرسی عزیزم توام ایشالا به خواستت برسی 🌹

به چیزای خوب فکر کن🥺 دعا کن منم عروسی کنم زودتر هربار نزدیک عروسیم یه اتفاقی میوفته عروسیم میوفته ع ...

عهههه اره وقتی یکی فوت میکنه خیلی بد میشه دوست منم دقیقا اینجوری شد ایشالا هرچی صلاحته برات پیش بیاد

🙄🙄🙄🙄😁

😏😏به جان خودم الان عکسمم کنارمه🤣

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
😏😏به جان خودم الان عکسمم کنارمه🤣

عججب😂😂😂😂😂😂

شمما عروسیت کیه؟

20 یا 25روز دیگه🥺

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖

ما ن خونه‌داریم ن جهزیه کامله عروسیمونم‌معلوم نیس کیه

ولی تاپیکتو خوندم خیلی حس خوبی گرفتم خداکنه همه چی جور بشه منم زودتر عروسی کنم اینجور استرس ها خوبن😁

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸

يه چند تا تايپيك قبلم كل كارا رو نوشتم

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2706