2737
2734
عنوان

بیاین حاجت هاتونو بنویسید دعا کنیم واسه همدیگه و صلوات بفرستیم

| مشاهده متن کامل بحث + 6797 بازدید | 1015 پست

خدا صلاحمو توی ازدواج تو این زمان با آدم مناسبم قرار بده.و یکمم رزق و روزی توی کارم.هیچی درنیوردم.صفر

انشالله همه حاجت روا شن.

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp

نمی دونم کدومو بگم....

فاطمه💚

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخت گشاییم ، رهایی از استرس و بیماری خودم و خانواده ام ، رسیدن به حق و حقوقم ، رسیدن به درآمد و جایگاه خوب ،و...

😁❤

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد .
2731

https://adanbaba.shop/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=455620

لطفاً بزنید روی این و ثبت نام کنید بهم رأی بدید بتونم کالایی که دوست دارم بگیرم ممنون میشم 💛🙏

دو چیز معرف شماست؛ صبرتون وقتی هیچی ندارید. منش و رفتارتون وقتی همه چیز دارید. " 
2738

برات صلوات فرستادم هیچکی نتونه زندگیتو خرابه کنه ....توهم صلوات بفرست من مامان بشم

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 

عزیزم برا من و خونوادم خیلی دعا کن 🥺🥺

دعا کن مشکلاتمون حل بشه و به خواسته ها و آرزو هامون برسیم 😔😔

دعا کن منم به آرزو هام برسم 😍😍

الهی که همه کاربرا (علی الخصوص استارتر عزیزبابت این تاپیکش )حاجت روا شن 😍😍

خدایا شکرت بابت همه چی 

اول تعجیل در فرج آقا امام زمان 💕🌱

بعدعاقبت بخیری و موفقیتم💕🌱

میشه لطفا یه صلوات هدیه به حضرت عباس ع به نیت حاجت رواییم بفرستی ؟ اگه فرستادی و دعا کردی حتما بهم بگو🌹🌱‌‌‌‌‌  《 اسمم مبینا》                 الحمدلله الذی خلق الحسین (ع) ❣️
شوهرم راضی بشه برا طلاق

انشالله راصی میشه و به زودی طلاق میگیری 

و زندگی شاد و پرارامشی رو شروع میکنی

حاجت روا شی عزیزم

کل مشکلاتت حل شه به حق حضرت عباس

منم به بنده گناهکار خدام خیلی نیاز دارم به دعاتون دعام کنید دوست پسر سابقم دست از سرم برداره و بیشتر از این اذیتم نکنه😔

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔
2706