2726
عنوان

بیاین حاجت هاتونو بنویسید دعا کنیم واسه همدیگه و صلوات بفرستیم

| مشاهده متن کامل بحث + 6797 بازدید | 1015 پست
درامدم عالی باشه...ب پولش نیازدارم واقعا..

ایشالا بهترین شغل و درآمد نصیبت میشه صلوات فرستادم واست توام دعام کن از ته دل 😔❤️

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه مشکل دادگاهی دارم به زودی حل بشه حق به حقدار برسه

ایشالا حل میشه عزیزم صلوات فرستادم واسم شمام از ته دل دعام کنید تا دست از سرم برداره 😔

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔
2728

دعا كنيد شوهرم طلاقم بده

هر كي دعا كرد لايك كنه

منم ذكر يونسيه براش ميخونم

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

امضام که هرچی بگم کمه خدا کمکت کنه کوثر زیاد بخون

میشه واسه ظهور امام زمانم دعا کنی آخه دوست داره بیاد نجاتم ن بده لطفا واسه این که یه گل داداش بده به هدیه امام رضا دعا کن یه صلوات بفرست الهی خیرشو ببینی خدایا امید اول آخرم خودتی

اسی فرستادم برات انشالله مشکلت حل شه

منم چندتا حاجت دارم که محالو غیرممکن نیس اما یکم سخته😅

چندتا آرزو تو دلم دارم میشه برام سه تا صلوات بفرستین؟هرشب دعاتون میکنم❤️

ب عشقم برسم🥲

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»«خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود»امیدوارم همینقدر قشنگ براتون بخواد❤🌱خدایا صلاحتو با حاجت دل من یه گره کور بزن❤️
ایشالا حل میشه عزیزم صلوات فرستادم واسم شمام از ته دل دعام کنید تا دست از سرم برداره 😔

چشم عزیزم حتماً

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔
2706