2137
2106

دعا کنین دوست پسر سابقم دست از سرم برداره و مزاحم زندگیم نشه 😔😔

شمام مشکل یا حاجتتون رو بنویسید برای حل شدن یا رسیدن بهشون صلوات بفرستیم 

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

دعا میکنم برات عزیز

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 

یه مشکل دادگاهی دارم به زودی حل بشه حق به حقدار برسه

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔
2050

درامدم عالی باشه...ب پولش نیازدارم واقعا..

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن به بهروز برسم...🤍                   بچه ها امسال سال اخره که فرصت دارم فرهنگیان قبول شم اگردوست داشتین دعا کنین برای این نیتم..چون بشدت بهش نیازدارم..ممنون💝💝
کنکور ۴۰۱ بترکونم

ایشالا اون رشته ای که مدنظرته قبول میشی صلدام فرستادم برات توام دعام کن صلوات بفرست برام دعا برای دیگران باعت میشه اول خود حاجت آدم برآورده بشه خیلی محتاج دعاتون هستم خیلی 😔

2183
درامدم عالی باشه...ب پولش نیازدارم واقعا..

ایشالا بهترین شغل و درآمد نصیبت میشه صلوات فرستادم واست توام دعام کن از ته دل 😔❤️

یه مشکل دادگاهی دارم به زودی حل بشه حق به حقدار برسه

ایشالا حل میشه عزیزم صلوات فرستادم واسم شمام از ته دل دعام کنید تا دست از سرم برداره 😔