2737
2739

دوستان من با برنامه ادوب کانکت تدریس میکنم کلا صدای لپ تاب من ضعیف هست الان نمیدونم باید بلندگو بخرم یا میکروفون یا هدفون؟

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بدون میکروفون وصل میشم صداش هم خیلی خوبه

نمیدونم کلا سیستم من صداش مثلا از سیستم همکارم ضعیف تر هست دانش آموزان هم میگن صدای شما پایین تر هست

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
برای اینکه دانش آموزان صدات رو بهتر بشنون هدفون همراه با میکروفون

هدفون همراه با میکروفون یعنی هر دو رو جداگانه بخرم؟

هدفون همراه با میکروفون یعنی هر دو رو جداگانه بخرم؟

وای باز میزنه خطای سرور

گوگل کن هدست دیجی کالا

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738
من موقع تدریس با لب تاپ همیشه از میکروفن استفاده میکنم

من کلا دانش آموزان میگن صدام از همکارهای دیگه پایین هست خودم هم وقتی فایل ضبط شده رو نگاه میکنم متوجه میشم.میکروفون به لپ تاب وصل میشه 

مارکش چی هست؟ میشه راهنمایی کنی احتمالا من بخرم چون اونقدر بلندتر توضیح میدم گوش خودم درد میگیره ولی باز صدام بلندتر نیست برای دانش آموزان