2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سینره اس پی اف ۵۰ بژ روشن میزنم خیلی راضیم

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
2731

من سی گل 60درصد رنگی خریدم و خیلی راضیم، هر ضد آفتابی میزدم رو صورتم می ماست میمون ولی این خیلی سبکع و حتی کک مک هامو خوب پوشش میده خیلی راضیم 

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
برا پوست خشک؟

البته بگم پوست منم بشدت خشکه ک سی گل می‌زنم 

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
2738
من خودم سی گل ک میزنم رو پوستم میماسه

من از دیجی گرفتم خیلی خوبه روصورتم، اینم عکسش 

البته بگما چون دوستت خشکه دو سه دقیقه قبل از ضد آفتاب یه نرم کننده یا آبرسان بزن صورتت

من از دیجی گرفتم خیلی خوبه روصورتم، اینم عکسش  البته بگما چون دوستت خشکه دو سه دقی ...

پوستت*

برا پوست خشک؟

من پوستم معمولیه ولی برای خشکم خوبه! پوستم روشنه، اگه پوستت سبزه اس بژ طبیعی براتون بهتره!

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
2706