2137
2106
عنوان

اگه از ینفر خیلی سر باشید

171 بازدید | 26 پست

از همه لحاظ شما سر باشید؟

هم قیافه هم تحصیلات هم....

اما یکی که ازشما پایین تره اماااا بشدتت

عاشقتونه حاضر برای شما هررررکاری بکنه

پسر خوبیم باشه. نه معتاد باشه نه زن باز باشه

فقط نه قیافه داره نه پول ول کاری باشه ....

کار کنه زحمت کش باشه

حاضری زنـــش بشی؟؟؟

ن

و سیاه شد در فراموشی سگ سفید امنیتم.... و کبوترانم را از یاد بردم .... و می رفتم و می رفتم و می رفتم .... از صفحه ای به صفحه ای .... از چهره ای به چهره ای .... از روزی به روزی .... از شهری به شهری .... زیر آسمان وطـــــنی که در آن فقط "مــــرگ" را به مساوات تقسیم می کردند. 

نه اصلا

اولین شرط ازدواج هم کفو بودنه

شاید باورتون نشه اما کاربری واقعا دست 3 تا خواهره☹که یکیمون یه جوریه که تاپیکاشم یه جورین😂✋ اگه پیامی بی پاسخ میمونه ببخشیدمون چون احتمالا اون یکی خواهر اعلانات رو باز کرده😤

اگه عشقم باشه اره.سر بودن نبودن معنی نداره وقتی کسیو دوس داری

تو دوسم داشتی وقتی که خودم ؛ خودمو دوس نداشتم ! بودنت مث معجزس...❤️                                                       #🧑🏼‍🎨😂🕊🦀

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

نه

بدون پول فقط تو فیلما میشد زندگی کرد که الان فهمیدن و عوضش کردن

دیگه تو فیلما هم نمیشه بدون پول زندگی کرد 

{کاربر خانم هستم}                                                                                                                            مَـــن هَمانَم کـه " تُــــویی " از هَمه عالَم جانَش⁦♡‿♡
2166
ببین من چیکار؟کنم حالا ما عقد کـردیم😭😭😭

چند وقته؟ 

قبل عقد چه مدت همو میشناختید و باهم بودین؟ 

شاید باورتون نشه اما کاربری واقعا دست 3 تا خواهره☹که یکیمون یه جوریه که تاپیکاشم یه جورین😂✋ اگه پیامی بی پاسخ میمونه ببخشیدمون چون احتمالا اون یکی خواهر اعلانات رو باز کرده😤
2165
چند وقته؟  قبل عقد چه مدت همو میشناختید و باهم بودین؟

ببین من خونه پدریم هیچ محبتی نداشتم وقتی دیدم

ینفررر این همه بشدتتت عاشقمه منم خر شدم دیگه

دوماه عقدیم یه سال دوست بودیم اونم با التماس اون

ببین من خونه پدریم هیچ محبتی نداشتم وقتی دیدم ینفررر این همه بشدتتت عاشقمه منم خر شدم دیگه دوماه ع ...

فعلا میتونم بگم ازدواج نکن تا ببینی با محبتای اون در حدی سیراب میشی که چشمتو رو باقی چیزا ببندی

اما جدا کم پیدا میشه کسی که ادمو واقعااا دوس داشته باشه ها

2183
شوهرم عاشق منه منو میپرسته اما من نه

اگه دلت باهاش نیس جداشو مانع خوشبختی هم نشین

تو دوسم داشتی وقتی که خودم ؛ خودمو دوس نداشتم ! بودنت مث معجزس...❤️                                                       #🧑🏼‍🎨😂🕊🦀
بهم بزن خب😐 بعدا به مشکل بر نخوری

ببین منم یه دخترم بلخره احساساتیم خونه پدرم هیچچچ

محبتی ندیدم وقتی دیدم یکی این همههه عاشقمه

زنش شدم اما اصلا دوسش ندارم شرایط طلاق که اصلننن

بخدا منو میپرسته هیچی برام کم نمیزاره شب روز کارمیکنه

خب چرا دوسش نداری؟ 

اینکه همت کار داره خیلی خوبه

خودتم شاغل نیستی که میگی تو از هر لحاظ ازش سر تری

پس احتمالا از نظر ظاهری منظورته که باید بگم واقعاااا قیافش بعد یه مدت عادی میشه و اینکه زن بایدددد از نظر ظاهر چند سر و گردن از مرد بالاتر باشه