2194
2106

شقایق راموز

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

صدیقه خانوم 

هیس  امضام به تو ربطی نداره......................................... بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

🌹🌹ما میتوانیم در شرائط برزخی یک نفر دخالت داشته باشیم ، یعنی ؛ میتوانیم شخصی در بهشت باشد و ما با اعمال و خیرات بر درجات بیافزائیم و یا شخصی را از جهنم ،آزادیاحداقل باعث تخفیف عذاب او شویم . و این مهم فقط میتواند در اثر کارهای خیر ما برای اموات باشد.

خیراتی که از دنیا روانه برزخ میشود و به ارواح واصل میشود دوگونه است؛
خیراتی که خود شخص در دنیا که بوده برای خود اموری را قرار داده تا پس از مرگ از آنها بهرمند باشد ، مانند موقوفاتی را لحاظ نموده و یا مسجد و یا مدرسه و یا مکان عام المنفعه ای را ساخته و یا فرزند صالحی از خود بجای گذاشته و یا کتابی نوشته و..

و قسم دیگر خیراتی که ما برای آنان انجام می دهیم🌹🌹

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

اگه میشه برای اینا لطفا بخون 

عباس 

ناجحه

نرگس 

نجم

اگه تونستی هر صوره ای دلت خواست یا فاتحه 

ممنونم !

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
2166

مهسا

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥

امید فامیلیش رو نمیگم امروز سالگردش بود😢

سلام دوستان خوبیدمهیا هستم میشه برای رسیدن به عشقم یه صلوات مهمونم کنی اطلاع بدین که فرستادید تا براتون آیت الکرسی و ۱۰صلوات بفرستم دوستتتتون دارمممم💞💞💞تیکر بارداری نیست دوستان تیکر رسیدن به آرزو هامه🤭💞

فرج اله

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2050

رشید موسوی 

یکی هم کاربر تربچه خندان دخترش فوت شده چند وقت پیش

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام‌ در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و‌حالی دارد/در جان و تن ،من اکنون دو قلب دارد ضربان.تاپیک حرفای یه پرستار درمورد واکسن کوبرکت🌼.باعلی در بدر بودن شرط نیست ای برادر/نهروان در پیش روست.امام حسین (ع) میفرمایند هَیهات مِنا الذَلة ،ما همیشه این معنیش که ذلت از ما به دور است در نظرمون بوده اما معنای عمیق تر و تفسیر این حدیث اینجوریه که میگه :هرکی مسلمونه،هرکی امام حسینو دوست داره ،کاری نمیکنه که برای اسلام و دینش ذلّت بیاره ،این حدیث یعنی ذلت از اسلام به دور است .الهی دلتون بی غم باشه🌼🌺

محبوبه

ممنونم از لطفت

انگار نفرین کرده اند این خاک را؛ اجداد ما                                                 تا بوده زاری بوده و تا مانده غم؛ در یاد ما                  ما نسل بازی خورده ایم، آتش به پرهامان زدند                                                    شاهان به آتش بازی و نیرنگ و استبداد ما                   بازندگان بازی شطرنج قدرت نسل ماست                                                  پایان بازی مات بود؛ از کیش مادر زاد ما 

علیار دعا کن دختراش آرامش پیدا کنن🙂⁦❤️⁩

سلام دوستان خوبیدمهیا هستم میشه برای رسیدن به عشقم یه صلوات مهمونم کنی اطلاع بدین که فرستادید تا براتون آیت الکرسی و ۱۰صلوات بفرستم دوستتتتون دارمممم💞💞💞تیکر بارداری نیست دوستان تیکر رسیدن به آرزو هامه🤭💞
2183

برای خودم بخون گلم لطفاااااا 💔🤲

تو رو خدا ازته دلتون دعام کنید تو همین سال ۱۴۰۰ بخت خوب نصیبم شه و ازدواج کنم و خوشبخت و عاقبت به خیر شم،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🥺😭😭😭😭😭😭😭😭

محمد پسرم 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانم های مهربون وگل میشه برا نی نیم یک صلوات بفرستید  یک دنیا ممنون تونم   صلوات فرستادید  بمن هم بگید  براتون دعا میکنم   بعد از چند سال انتظار خدا بمن یک بچه پسر سالم داد البته پسر داشتم فوت کرد