2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من نشنیدم این غذارو تابحال

چجوریه

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
2728
اینم عکسش

این چیه😑

حالا شمالی امآ

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
طرز تهیه انار خورش رو میگین؟ من غذاهای این مدلی زیاد دوس دارم ولی بلد نیستم درست کنم

انارخورش آسونه 

پیاز داغ درست میکنی

انار ترش رو داخلش تفت میدی

بعد یه کم شکر میزنی.زردچوبه میزنی

بعد یه مقدار آب اضافه میکنی

زیرشو کم میکنی تابپزه

انارخورش آسونه  پیاز داغ درست میکنی انار ترش رو داخلش تفت میدی بعد یه کم شکر میزنی.زردچوبه م ...

فقط همین؟ سیر و سبزی خورشتی نمیخواد؟

بعد بدون گوشت هست؟

هر چیز که در جستن آنی، آنی...
طرز تهیه انار خورش رو میگین؟ من غذاهای این مدلی زیاد دوس دارم ولی بلد نیستم درست کنم

پیاز داغ درست میکنی، زردچوبه، کاری، فلفل، میزنی، انار شیرین و ترش رو اضافه می میزنی، تفت میدی آب می‌ریزی بپزه، یکم شکرم بزن،دیگه بسته به ذائقه خودت،ه ترش تر یا شیرین تر، بعد توش تکه های مرغ سرخ شده بنداز بزار بپزه

به جای مرغ، اردک و غاز....... میشه بریزی

2706