2726

دوستان نامزدم دو تا عمو داره که زناشون یکیشون دختر خالمه و یکیشون دختر دختر خالم 

یکیشون ۳ ساله ازدواج کردن 

یکیشون یه سال 

اینا هر دوشون کلی طلا دارن ، خونه و ماشین و امکانات خوب 

سواد هر دوشون هم در حد سیکله 

جهیزیه حتی یه قاشق هم نبردند با اینکه وضع مالی پدراشون خوبه 

منم نامزدم فعلا . طلاهام نصف مال اونا نمی شه.  خونه و ماشین هم همینطور . بعد مشکل اینجاست توقع جهیزیه کامل هم ازم دارن . 

خیلی رک بگم حسودیم گل کرده 

نظر شما چیه

اگه ب زندگی بقیه توجه نکنیم..میتونیم ب ارامش خودمون توجه کنیم

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با اجازه استارتر 

بچه ها ما باغ انگور داریم و شیره انگور خانگی درست کردیم 

اگر کسی میخواد میتونم عکس محصول رو تو واتساپ براش بفرستم 

ارسال با پست هست 

مویز اعلا و تمیز  و روغن گاوی محلی هم داریم 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

خیلی ظریف از زیر زبون نامزدت بکش که چرا اونا حهیزیه نبردن.. بعد اینکه نامزدین یعنی قبل از عقد یا عقدین؟ 

هر کس حریم الهی را نگه دارد خداوند او را از بن بست رها میکند و به او روزی میدهد از جایی که گمان نمی برد... 

نظر واقعی مونو بدیم؟؟ 

حسود نباش عشقم 

حسود هرگز نیاسود 

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

دیگه بابد از اول فکر این چیزاشو میکردی

ولی خب بنظرم اگه ظاهر زندگی بقیه رو با باطن زندگی خودتون مقایسه نکی قطعا قطعا فکرو ذهنت و زندگیت عااالی میشع

جهیزیه هم که دیگه برای استفادع خودت هست

در حدی که خودت میتونی و میدونی ببر

عزیزم ببین من خودم ترک هستم و طلا و اینجور چیزا خیلی برامون مهمه و دوس داریم ولی سعی کن با شوهرت خوب باشی اونا طلا دارن ولی شاید با شوهرشون رابطه خوبی ندارن مهم شوهرته و زندگیت اصلا ب مالو اینا نگا نکن بقران من دعا دعا میکنم خانوادم بزارن ب عشقم برسم حتی یدونه انگشترم‌ نمیخوام با این کارا ن خودتو اذیت کن ن شوهرتو عزیزم

قبل عقد

خب عزیزم اگه راضی نیستی از شرایط نامزدت میتونی زنش نشی... چرا حسادت کنی یه عمر آخه... یه نه بگو خودتو راحت کن... 

هر کس حریم الهی را نگه دارد خداوند او را از بن بست رها میکند و به او روزی میدهد از جایی که گمان نمی برد... 
2706