2733
2734

چله زیارت عاشورا

اگه دوست داری ی سر ب تاپیک حاجت روایی من بزن شاید ب دردت بخوره ❤️

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

یه ختم بردار به نیت ازدواج با یه شخص مناسب و خوب.

به نیت شخص خاصی برندار

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا

چون ممکنه ازدواج با اونی که تو ذهنت هست اصلا به صلاحت نباشه و بعدا مشکل داشته باشید. از خدا بخواه یه همسر خوب نصیبتت کنه که خوشبخت بشی

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
چون ممکنه ازدواج با اونی که تو ذهنت هست اصلا به صلاحت نباشه و بعدا مشکل داشته باشید. از خدا بخواه یه ...

هعی انقد چله گرفتم خاستم دیگ ب اخراش رییدم ی خاستگارم نیومد نخوندم تااخر ک ناامید نشم

هعی انقد چله گرفتم خاستم دیگ ب اخراش رییدم ی خاستگارم نیومد نخوندم تااخر ک ناامید نشم

خواستگار هم به موقعش میاد .توکلت به خدا باشه.

ختم قران در هفت روز رو انجام بده برای همه حاجت های حلال جواب میده.

تو نت سرچ کن روشش هست.ولی خوب شاید سخت به نظر برسه ولی انجام بده .

من هم برات حمد و آیت الکرسی میخونم که زودتر یه ازدواج موفق داشته باشی

2738
ختم هفت روزه کدوم هست همون ک هفت تاایس اخه نبصت تو نت

در گوهر شب چراغ و دیگر کتب قدیمه آمده است ختم قرآن در یک هفته (بشرح ذیل) برای هر مهمی موثر است: …
جمعه: از اول قرآن تا آخر سوره مائده
شنبه: از اول سوره انعام تا آخر سوره توبه (برائت)
یکشنبه: از اول سوره یونس تا آخر سوره مریم
دوشنبه: از اول سوره طه تا آخر سوره قصص
سه شنبه: از اول سوره عنکبوت تا آخر سوره ص
چهار شنبه: از اول سوره زمر تا آخر سوره الرحمن
پنجشنبه: از اول سوره واقعه تا آخر قرآن کریم .

پس از اتمام ختم سہ مرتبہ بہ سجده رفتہ

در سجده اول بگوید

سُبُّوحٌ قُدُّسٌ رَبُّ المَلائِکَهِ وَالرُّوحُ

در سجده دوم دو مرتبہ بگوید و در سجده سوم نیز سہ مرتبہ همین ذڪر را تڪرار ڪند و سپس حاجت خویش را طلب نماید.

این ختم از جمله ختوم مجربه است که بسیاری آن ر ا تجربه کرده و نتیجه گرفته اند، پس دیگر نگران گشایش بخت و… نباشید.

پس از اتمام ختم ینی  تموم شدن هرجزیی یا ن تموم شدن کلی ختم

بعد از اینکه کل قران رو خوندی.

میگن هرکسی قران رو ختم کن یکی از حاجات مهمش براورده میشه