2726
عنوان

چرا حرص میزنیم وقتی میمیریم؟؟؟؟

123 بازدید | 9 پست

سلام چند وقتیه ک کلااا تو فکرم...اینکه چ فرقی میکنه الان بمیرم یا سال دیگه یا صد سال دیگه...من ک میدونم قراره بمیرم...پس این همه بیدار شدن از خواب جنگیدن با زندگی و حسرت خوردن برای کی و چیه؟

دقیقا منم مشکل شمارو دارم و بدتر که یک شب درمیون تاصبح بیدارم که انقدر حرص می خورم و استرس دارم

اصلا نمی دونم این هیجان منفیرو از فکرم بندازم بیرون هرکاری می کنم نمیشه چرا؟

نمی خوام شمع باشم دختران فوتم کنند می خواهم بنگ باشم لوتیان دودم کنند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وله من که کلا در فکرم اینه که بمیریم کجا میریم؟ ما الان خوابیم یا بیدار؟ وهزار سوال دیگه کلا زندگی ...

هیچ مفهومی نداره...کسی که الان میمیره..انگار هزار سال نمرده...واقعا داریم برای خونه ای زندگی میکنیم و میجنگیم که بخریم که حتی یه آجرش نصیب خودمون نمیشه...یا برا ماشینی حرص میزنیم که وقتی بمیریم انگار نه انگار هزارن بار سوارش شدیم..

2728
هیچ مفهومی نداره...کسی که الان میمیره..انگار هزار سال نمرده...واقعا داریم برای خونه ای زندگی میکنیم ...

آره بخدا منم همش تو فکر اینم چرا انقد حرص مال دنیارو میخوریم که هرلحظه ممکنه همشو جا بذاریم بریم

هیچ مفهومی نداره...کسی که الان میمیره..انگار هزار سال نمرده...واقعا داریم برای خونه ای زندگی میکنیم ...

دقیقا همینه ولی چرا یکی داره کار خلاف میکنه خوشبخته ولی یکی داره کار خوب میکنه بدبخته این برام سواله؟؟؟

هرچقدرم فکر میکنی بیشتر میفهمی که بیهوده اس همه چی

اره هرچی فکر میکنم و تعمق میکنم تو افکارم یه ترس واهی رو تجربه میکنم که ما هیچی نیستیم ما پوچیم از کجا معلومه الان خواب نباشیم؟؟یا کلا ما وجود داریم؟