2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گوزوهای نازنین 

فرش قرمز پهنه بفرمایین

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

یکی از سوتیای من

تو مدرسه ما پشت در قایم میشیدیم همو بترسونیم یه بار من قایم شدم دوستمو که میخواست بیادو بترسونم بعد یهو پریدم  از پشت در که بترسونمش دیدم ناظممونه ناظممون ترسید و جیغ کشید بعد .......😐💔😂

دیشب با دوستم ویدیو کال حرف میزدیم مامانش بش گفت چای میخوری دوستم گفت نه  منم خاستم یکم مسخره بازی درارم گفتم مرسی منم نمیخورم ب مامانت بگو چای نریزه یهو دیدم مامانش گفت باشه برا تو نمیریزم

تو نگو صدای گوشی بلند بوده میشنیده مامانش ابروم رفت 

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌