2733
2734
عنوان

با همچین شوهری چکار کنم

209 بازدید | 14 پست

شوهرم خیلی لجبازه اصلا نه اهل دارو خوردن نه دکتر رفتن 

خیلی اذیت می‌کنه چند وقت پیش ی سنگ کلیه داشت نه دارو خورد نه رفت چند وقت بعدش عکس بگیره ببینه دفع شده یانه وخیلی منو اذیت می‌کنه سر این چیزا آخرشم میگه ولم کن انقدر گیر به من نده همش پشت گوش میندازه منم بی خیال میشم خیلی ناراحتم اینطوری باهام حرف میزنه آخه من باردارم میشه مرد انقدر بی فکر باشه اونم سر این چیزا انقدر ی زنو آذیت کنه بنظرتون چکار کنم ؟

ببین اخلاقه شوهرتون درک میکنم چون دقیقا خودمم اینجوریم کلا تا به درجه ای از درد نرسم که دیگه نتونم تحمل کنم دکتر نمی‌رم ولش کن

جمله ای که همیشه با خودم تکرار میکنم آروم باش هیچ حاله بدی موندگار نیست تو خدا رو داری / بخاطر شرایط بد روحیم در عرض یک سال ۲۰ کیلو اضافه وزن پیدا کردم  به امیده روزی که بتونم پولمو پس بگیرم و اضافه وزن نداشته باشم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
یکی دوبار سرش بخوره به سنگ بایدم حسابی به روش بیاری شاید نتیجه داد

یعنی چی سرش بخوره به سنگ اگر منظورت درده ک بازم دلش نسوخته براش هم مهم نیست ببینه درد می‌کشه یانه تازه حالم می‌کنه ک من تو این جور چیزا ببینمش 

ببین اخلاقه شوهرتون درک میکنم چون دقیقا خودمم اینجوریم کلا تا به درجه ای از درد نرسم که دیگه نتونم ت ...

کلا خدا درستتون کرده مارو دق بدین هدف از خلقتتون همینه😂

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم

ول کن فدا سرت ک نمیره مثل شوهر من ی ساله دندون درد داره ن درستش میکنه ن میکشش هر شب دارو میخوره این دیگه با خودشونه رفت بهتر نرفت دکترم ک نرفت دیگه اگر بخوای برای این موضوع هم ادم حرص بخوره ک جوون مرگ میشیم دور از جونت

ول کن فدا سرت ک نمیره مثل شوهر من ی ساله دندون درد داره ن درستش میکنه ن میکشش هر شب دارو میخوره این ...

اره می‌دونم ولی از مریضی ناعلاج یا از بیمارستان رفتن و درد های بی دلیل متنفرم برای همین انقدر دلم میخواد شوهرم به فکر سلامتیش باشه بدون اینکه من حزصی بخورم ولی بیشتر پافشاری های من اینکه ک قبلش پیشگیری داشته باشه 

شوهر منم دیابت نوع یک داره، نه آز میره بده چکش کنه ، نه یه ذره تو خوردن رعایت میکنه، نه به فکر درمان ...

انقدز به فکر مادر پدرو سلامتیشون هست به فکر خودش نیست خیلی حرص میخورم آخه اونا اصلا دلسوزش نیستن 

انقدز به فکر مادر پدرو سلامتیشون هست به فکر خودش نیست خیلی حرص میخورم آخه اونا اصلا دلسوزش نیستن&nbs ...

🤦‍♀️  والا بخدا تا میگن آخ شوهر من سریع می برشون دکتر، بعد من یه خورده سخت گیری میکنم به خوردنش مامانش منو دعوا میکنه که چیکارش داری بذار بخوره، تازه دوراز چشم من نوشابه بهش میده😑 میگه یه بار طوری نیس . من که کلا بیخیالش  شدم

بنظرم تو هم بزن به بیخیالی هر چی بیشتر حساس بشی اون بدتر میکنه، مردا همینجوری ان، عین بچه ها لجباز

🤦‍♀️  والا بخدا تا میگن آخ شوهر من سریع می برشون دکتر، بعد من یه خورده سخت گیری میکنم به خوردن ...

من ک هیچ وقت دلم برای پدر مادرش نمیسوزه چون شوهرم به فکر خودش نیست پس پدر مادر به چ درد میخورن فقط غم غصه هاشون برای بچه شونه اینا یعنی چی آخه 

جز حرص جوش هیچی دیگه به من ندادن هم شوهرم هم خانوادش دستشون درد نکنه خدا انشالله جور دیگه اذیتشون کنه درک کنن ادمو 

2706