2733
2734
عنوان

پنکک درست درمون ؟؟🤔🤔🤔

237 بازدید | 20 پست

پوستم معمولیه  نه خشک نه چرب  و سفیدم   البته نه بلوری       چه پنککی معرفی میکنید 🤔که حسابی صورتمو صاف کنه  قشنگای من 🤗

خدایااا  یه کاری کن  دست بجنبون تا دیر نشده 

زیرش باید ی کرم پودری چیزی بزنی تنهایی ک جواب نمیده

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه    صورتم عرق میکنه  با کرم‌پودر و ضد افتاب  برق میزنه

پودر فیکس بزن روش 

شازده کوچولو زندگی قشنگی داشت !گل رُزِش رو با همه بد خُلقی هاش دوست داشت :)    https://t.me/aramesh_aram0  چنل نوشته هام🕊
2738
زیرش باید ی کرم پودری چیزی بزنی تنهایی ک جواب نمیده

یادش بخیر  دانشگاه انقد پوستم صاف بود فقط پنکک میزدم  همه ازم میپرسیدن کرمت چیه     الان چی 😭😭

پوست منم مثل شماست استارتر  فایو استارتر  می‌زنم راضی هستم وقتی می‌زنم خیلی ها میپرسن پنکک چی زدی ؟ خیلی خوب شده صورتت

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
من کرم مک میزنم با پنکک BB هارمونی خوبی باهم دارن من که خیلی راضی ام 

لطف میکنی قیمتشونم بگی و اینکه  پنکک BB   شماره داره یا تک رنگه 

یعنی تاثیر داره    گفتن  پرایمر بهتره انگار

پرایمر بد نیست ولی کلا پودر فیکس برا همینع که صورت عرق نکنه خیلیم عالیه من خودمم استفاده میکنم 

شازده کوچولو زندگی قشنگی داشت !گل رُزِش رو با همه بد خُلقی هاش دوست داشت :)    https://t.me/aramesh_aram0  چنل نوشته هام🕊
پرایمر بد نیست ولی کلا پودر فیکس برا همینع که صورت عرق نکنه خیلیم عالیه من خودمم استفاده میکنم 

مرسی    و دوباره سوال  😬 چه فیکساتوری خوبه ؟ 

2706