2737
2734

شب به موقع بخوابونش که خوابش کامل بشه و صبح زوری بیدار نکنی!

۸شب بفرستش تو تخت خونه هم نیمه تاریک کن تی وی هم خاموش.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ی لحظه تصور کردم دلم سوخت برا بچه ها ک باید صبح زود بیدار شن طفلی ها

من تجربه کردم خودم تو بچگی

عادت میکنن😅

تا کلا هم این عادت روم موند تا الان

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738

پسر بزرگم منتظر میشه پسر کوچیکم بیدار بشه بعد با آژانس  میرن خونه مادرشوهرم

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     

من دخترمو باید یکربع صداکنم تابیدارشه وقتی هم بیدارمیشه خیلی عصبانیه اما چون باباش میبرش مهد منم بلندبلند شوهرمم صدامیکنم میگم پاشو دیرت شد اونم میگه پس خودت بچه رو ببر مهد این خانمم تنبله مجبوره بیدارشه ک باماشین بره

بچه من اگه ۸ یا ۹ بخوابه صبح ساعت ۵ بیدار میشه 

دقیقا میزان خواب مطرحه

شب زود بخوابه صبحم زود بیدار بشه براش بهتره حتی اگر مادرش هم شاغل نباشه! 

یکی بالاتر گفت بیچاره دلم میسوزه...به نظرم دلسوزی برای بچه ای که شب تا ۱ بیدار صبحم تا ۱۰ خواب باید باشه! روز و شب بچه کاملا برعکسه. هورمون رشد شب ترشح میشه .  

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
ساعت کار  شما چطوره

من ۶ یا ۶:۳۰ میزنم بیرون چون ۷:۳۰ کارت میزنم تاااا ۳ 

اما خب چون الان همسرم بخاطر کلاسهاش بیشتر خونه هست فقط بعضی روزها بچه‌هام میرن خونه مادرشوهرم

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
دقیقا میزان خواب مطرحه شب زود بخوابه صبحم زود بیدار بشه براش بهتره حتی اگر مادرش هم شاغل نباشه!&nbs ...

خوب درسته ولی ۵ صبح خیلی سخته مامان طفلک کمبود خواب پیدا میکنه 

البته بچه که ۸ و ۹ بخوابه مطمئنا مامان دیر تر می خوابه که کارای خونه رو یه نظمی بده از اون ور ۵ باید پاشه 

2706