2410
2553

اطراف تهرانم ..ـخانواده همسرم هستن اما خب اینطوری نیست که زیاد همو ببینیم ...کلا دوری و دوستی و میپسندم حتی باخانواده خودم

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دلت تنگ نمیشه واس مامان بابات؟چند وقت یکبار میری شهرتون؟

چرا خب مگه میشه دلتنگ نشد؟ هرروز تصویری حرف میزنیم .ـ...معمولا سالی دوبار من دوبارم اونا میان

چرا خب مگه میشه دلتنگ نشد؟ هرروز تصویری حرف میزنیم .ـ...معمولا سالی دوبار من دوبارم اونا میان

اگه دوس داشتی بگو خانوادت کدوم شهرن ک انقد کم میری شهرتون 

من ۶سال تهران بودم امسال دیگه طاقتم تموم شد اومدم شهر خودمون حالا باز باید سال بعد بیام تهران الانشم شوهرم تهرانه من با بچم موندیم همدان ولی با  خانوادم نزدیکم

دلتون واس خانوادتون تنگ نمیشه؟

ده ساله تهرانم

تا یکی دوسال پیش خیلیییییی دلتنگ میشدم

اما شکر خدا الان که دخترم بزرگتر شده و سرگرم درس و کلاسش شدم نه

به لطف خدا دوستای خوبی پیدا کردم و هرروز بچه ها را باهم میبریم پارک

درکل وقتی واسم نمیمونه که احساس دلتنگی کنم

اما قبلا هر پنجشنبه جمعه گریه میکردم از دلتنگی

یا مُفَرِّجَ الهَمِّ (ای گشاینده گرفتاری ها)
2714
اگه دوس داشتی بگو خانوادت کدوم شهرن ک انقد کم میری شهرتون  من ۶سال تهران بودم امسال دیگه طاقتم ...

خانوادم مشهدن عزیزم ... حالا گاهی وقتاهم سه بار میریم مثلا عروسی و.... یا چون من دانشگام مشهده گاهی وقتا باید واسه کارام برم چندروزه ....اما درکل دلتنگی باعث نمیشه از زندگی خودم بگذرم...الان نزدیک ۴ ماهه ندیدمشون احتمالا ماه دیگه مامانم اینا بیان و اگه کاری واسم پیش نیاد و ....ماهم عید بریم مشهد

ده ساله تهرانم تا یکی دوسال پیش خیلیییییی دلتنگ میشدم اما شکر خدا الان که دخترم بزرگتر شده و سرگرم ...

من هفت ساله عروسی کردم یک سال اولشو من همدان بودم شوهرم تهران کار میکرد بعد یک سال اومدیم تهران و تا امسال خرداد اونجا بودیم من طاقتم تموم شد خونمو آوردم همدان ک پیش خانوادم باشم شوهرم کارشو ول نکرد موند تهران حالا میگه سال بعد ک قرارداد خونمون تموم شد باز بیایم تهران انقد ناراحتم موندم چطور  باز بیام تهران تو غربت ی دختر دو ساله دارم دق میکنه از تنهای

خانوادم مشهدن عزیزم ... حالا گاهی وقتاهم سه بار میریم مثلا عروسی و.... یا چون من دانشگام مشهده گاهی ...

عزیزم شما عادت کردی ب تهران من ۶سال اونجا بودم کل ۶سالشو دلم تنگ شهرم بود همش تو فکر خانوادم بودم الان عزا گرفتم واس سال بعدک قراره بازم بیام تهران

عزیزم شما عادت کردی ب تهران من ۶سال اونجا بودم کل ۶سالشو دلم تنگ شهرم بود همش تو فکر خانوادم بودم ال ...

من فقط ۴ ساله اینجام عزیزم ....

من هفت ساله عروسی کردم یک سال اولشو من همدان بودم شوهرم تهران کار میکرد بعد یک سال اومدیم تهران و تا ...

وااای نه نگو

خونه تو زندگی تو اونجاییه که شوهرت هست

باور کن من از تو بدتر بودم له له میزدم برگردم اصفهان

دعای روز و شبم بود 

اما الان راضی ام که تهرانم

حس میکنم واسه آینده بچه هامون بهتره

یکی دوسال دیگه که دخترت مشغول کلاس رفتن بشه خیلی اوضاعت عوض میشه

وااای نه نگو خونه تو زندگی تو اونجاییه که شوهرت هست باور کن من از تو بدتر بودم له له میزدم برگردم ...

شوهرم ۱۷سال سابقه کار داشت هرکاری کردم نیومد همدان الان بنده خدا تنها مونده تهران هر چن وخت یبار میاد ی سر بهمون میزنه و میره همش دستش ب آسمونه ک این ۸ماه ک ب پایان قرادادمون مونده تموم شه باز ببرتمون اونجا از طرفی مامان بابام انقد ب دخترم وابسته شدن تو این ۵ماه ک اومدیم اینجا ک اگه حرفی از رفتن بزنم میترسم زبونم لال دق کنن موندم تو بد دوراهی بخدا از طرفیم شوهرم طفلی اونجا مونده تو خوابگاه میخابه جای نداره بره 😔😔😔😔

شوهرم ۱۷سال سابقه کار داشت هرکاری کردم نیومد همدان الان بنده خدا تنها مونده تهران هر چن وخت یبار میا ...

عزیزم به فکر خودت و زندگیت باش

خدای نکرده کسی جاتو نگیره

خانوادخ منم خیلییییی زیاد بهم وابسته ان 

اما من بودن کنار شوهرمو ترجیح میدم

2706