2703
2553
عنوان

چرا وقتی بالا شهر قدم میزنی انگار خارجه !!

| مشاهده متن کامل بحث + 2946 بازدید | 117 پست
اگر داشت اویزون پسر غریبه نبود اینقدر بعضی دخترا پررو شدن دختر همین امشب با ۲۰۶ لگنش اومده کنار ماش ...

خب همشون که دوست پسر نیست یکی شاید شوهرشه یکی نامزدش ( البته درصد این موضوع کمه شاید کمتر ۲۰ درصد)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب همشون که دوست پسر نیست یکی شاید شوهرشه یکی نامزدش ( البته درصد این موضوع کمه شاید کمتر ۲۰ درصد)

خواستم بگم کدوم شوهری میذاره که عکس قائدی بازنشو که امروز دیدم یادم اومد...

زنا بعضا وادادن و مردام به همین نسبت بیغیرت شدن...

××× کاربر آقا هستم ×××    همه میمیرن ولی همه زندگی نمیکنند...
2456
2714
من که دو سه بار خوندم نفهمیدم واسه شما کرم ریخته ؟

بله جدیدا دخترا بد کرم میریزن امشب که علنا با ۲۰۶ طرف اینقدر چسبوند بهم و ور رفت بی دلیلا اصن کاری نداشتم راه خودمو میرفتم...

کلا خیلی بد شده جامعه

××× کاربر آقا هستم ×××    همه میمیرن ولی همه زندگی نمیکنند...
گل گفتی ، منم از آینده میترسم ، میترسم جای خوبی با بدی عوض بشه

هی روزگار واسه حفظ اعتقاداتمون باید بجنگیم 

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚
بله جدیدا دخترا بد کرم میریزن امشب که علنا با ۲۰۶ طرف اینقدر چسبوند بهم و ور رفت بی دلیلا اصن کاری ن ...

ب ماشینتون چسپوند ؟ خب توعم میزدی سپرشو میکندی حساب کار دستش بیاد

دیگه هیچی برام اهمیت نداره🙃😏
چرا؟ ترس ندارع ک تهش میشه مث لندن دیگه

م از بی اعتقادی می ترسم 

من از پایمال شدن اعتقاداتی می ترسم که چه همه فوت شدن واسه زنده نگه داشتنش 

اگر مخالفی ریپلا نکنید 🤗 حوصله بحث کردن ندارم 

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚
2706