2726
عنوان

صدا قشنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 1897 بازدید | 79 پست
توی روبیکا😂😂😂اینستا 😐😂😂

روبیکا؟؟؟؟؟🤣🤣🤣

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه من موندم صدای من چ جذابیتی داره..صدام خیلی بچه گونس تا الان همه میگفتن واسه برنامه کودک خوبه و ا ...

اتفاقا مث منی و برای پسرا صدای دختر هر چی دخترونه و بچگونه تر باشه جذاب تره

2728
داشتیم دخترا با صدای یک پسر تحت تاثیر قرار بگیرن  ولی وقتی پسر بگه صحبت کن بیشتر باید بگم خوب ...

خیبی نامردی😅به خدا خودش میگه  دوس دارم صداتو،،،من صدام بچه گونس خب  ،،اون تعریف و تمجید میکنه انگار براش جالبه ،،اخه ادم رکیه اهل فیلم بازی کردن نیست اصلا

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
اتفاقا مث منی و برای پسرا صدای دختر هر چی دخترونه و بچگونه تر باشه جذاب تره

خدا روشکر پس😍🤣خدا همین یه صدا رو بم داده😆

صدا خوشگلا  من یه مدت خیلی تلفنی کار میکردم انگاری حنجرم اسیب دیده.هر ازگاهی صدام میگیره یا ای ...

گوش و حلق و بینی فک کنم ..

پیش اومده برات؟

من اره

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

اره همسرم خیلی صدامو دوست داره 

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
😂😂

من اوایل ک روبیکا خیلی مد بود تو روبیکا بودم فقط اینستا نداشتم بعد طرف میومد دایرکت میگفت سلام و اینا بعد واسه اینکه منو تحریک کنه جواب بدم میگفت عاشقتم 😅🤣من بابا مامانم خارجن دنبال ی همدمم🤣🤣خداییش روبیکا خیلی فان بود

اره همسرم خیلی صدامو دوست داره 

جووون😍...براش شعر هم میخونی یا دکلمه؟؟؟

من اره

خب تعریف کن😆

2706