2726
عنوان

پوستم سبزه س بعضی وقتا خجالت میکشم😑🤕🤕😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 2756 بازدید | 104 پست

ببین تمرکز کن رو چیزای جذابی که داری .الان‌من اضافه وزن‌دارم همیشه غصه میخورم واسش.مثلا میگم همیشه کاش منم استعداد چاقی نداشتم.خلاصه هرکی با یه چیز درگیره

تو غماشون بودیم گفتن جبران میکنیم.تو خوشی هاشون گفتن جات خالی ✌😏
عزیز دلم واقعا هم سفیدا میتونن خوشگل باشن هم سبزه‌ها‌. ما بیشتر فامیلمون پوست خیلی سفید و شفاف و بی‌ ...

ب نظرتون چطور حرکاتمون جذاب باشه😆😆

بِ‌قولِ‌تتلوعَجَب‌باباعَجبببب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره اتفاقا منم چشام خیلی درشت و کشیده س تعریف از خود نباشه  همه بهم میگن چشمات خیلی خوشگله ام ...

اعتماد بنفس منم زیر صفره در حدی که دوست دارم هرجا میرم با ماسک برم 

پنجره‌ ای که اذیتت می‌کنه رو باید ببندی هرچقدر هم منظره ی پشت پنجره زیبا باشه میشه واسه سلامتی و شادی خانوادم یه صلوات بفرستین ...خیلی ممنون میشم ...نبسته ام به کس دل 💛 نبسته کس به من دل •| دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ دانی که پس از عمر چه ماند باقی مهر است و محبت است و باقی همه هیچ   بعضیا یه جوری میگن ما خوشگلیم انگار اونارو خدا کشیده ما رو جعفر هفت ساله  دنیا اگر عدالت داشت مرد هم بکارت داشت. دیدی که سخت نیست...تنها بدون من؟ دیدی که صبح میشود...شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من بدون من! دیروز گرچه سخت ...امروز هم گذشت ...طوری نمیشود ...فردا بدون من!
2728

منم ترکیب چهره ام قشنگه،خودستایی نباشه،ولی رنگ پوستم بین گندمی وسبزه هس،رنگه چشامم سبزه،ولی از رنگ پوستم ناراحتم،اعتماد ب نفسموپایین اورده،ولی گاهی کرم پودر ک میزنم خیلی تغییرمیکنم وتو ردیف خوشگاحساب میشم ولی ب صورت عادی معمولیم فقط بخاطر رنگ پوستم

منم ترکیب چهره ام قشنگه،خودستایی نباشه،ولی رنگ پوستم بین گندمی وسبزه هس،رنگه چشامم سبزه،ولی از رنگ پ ...

سفید بودی دیگه با چشای سبز 😍😍😍

منم ترکیب چهره ام قشنگه،خودستایی نباشه،ولی رنگ پوستم بین گندمی وسبزه هس،رنگه چشامم سبزه،ولی از رنگ پ ...

همیشه هم وقتی ادم سفیدی رومیبینم فک میکنم ی جوردیگه زندگی میکنن

همیشه هم وقتی ادم سفیدی رومیبینم فک میکنم ی جوردیگه زندگی میکنن

اره من انقد ساعت و دستبندای خوشگل دارم میپوشم ولی ی دست سفید میبینم میگم چقد لذت می‌بردم اگه سفید بودم و اینارو میپوشیدم

سفید بودی دیگه با چشای سبز 😍😍😍

رنگ رخسارشاید نقطه اصلیه شخصیت ادم نباشه ولی تو جمعی ک قرارمیگیری خیلی تاثیرداره،همیشه ب این فکر میکنم ک چطور میشه فقط یک درجه پوستمو روشنترکنم

بله بگو

خودت باش.

هیچ کاری رو برای جلب توجه نکن.

ببین، آدم‌های دنیا هزار و یک جورن، با هزار و یک سلیقه‌ی مختلف. یکی پیدا میشه که همین‌جوری که هستی ازت خوشش میاد. لزوما منظورم مرد نیستا. ممکنه یه خواهرزاده داشته باشی، به سلیقه ی اون از همه بهتر باشی. یا یه خواهرشوهر. یا یه همکار. یا یه دخترعمو یا یه همسر.

ببین الان من سفیدم. خیلی نه. سفید معمولی. همسرم بهم میگفت اگه بیشتر سفید بودی خوشم نمی‌اومد اصلا. ولی برادرشوهرم رفت یه سفید سفید سفید مثل اوکراینی‌ها گرفت. اونجوری می‌پسندید. داییم که خیلی سفیده، زنداییمو گرفته که سبزه‌س و خیلی هم بانمکه.

هر کی یه جور می‌پسنده. سبزه بودن اصلا بد نیست. سفید بودن هم اصلا بد نیست.

بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟
اره من انقد ساعت و دستبندای خوشگل دارم میپوشم ولی ی دست سفید میبینم میگم چقد لذت می‌بردم اگه سفید بو ...

سعی کن طلا و نقره و... کمتر استفاده کنی. درست میگی، اونا به سفیدا بیشتر میاد به نظر من هم. میتونی بدلیجاتی که با چرم درست شده‌ن یا با چوب، انتخاب کنی. اینا به سبزه‌ها بیشتر میاد.

بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟
2706