2726
عنوان

پوستم سبزه س بعضی وقتا خجالت میکشم😑🤕🤕😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 2752 بازدید | 104 پست

من صورتم سبزه یواشه 😁 یعنی سبزه خیلی کم 

ولی دستام سبزه تیره 😣 خیلی اذییت میشم ☹️ راهی برای اینکه یه ذره سفید تر بشه ندارید؟؟ 

هیچی تا تهش موندگار نیست حتی روحت برای جسمت 🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دقیقا بعضی موقع میگم دیگه اینجوریم چیکار کنم

خوب کاری ازت برنمی‌آید چرا خودتو عذاب میدی؟ ول کن بابا باید شانست خوب  باشه

پارو را رها کرده ام و دراز شده ام کف قایقی که معلق به هیچ کجا نمی رود

متوجه ام 

من الان سفیدم ولی اگ به دست و انتخاب خودم بود دوستداشتم ی سیاه پوست با موی فر بودم یا حداقل سبزه با موی فر ریز بودم 

خیلی شیرینن خدایی 

من ک ادم مو فر میبینم چ دختر چ پسر کراش میشه برام 😍😃

مشاور پوست و مو پیج اینستا nazanin_amozegar26       علاقه مند به طب سنتی     دعا کنید مادر چند جین فرزند سالم صالح و مطلح بشم و بارداری راحتی رو طی کنم 

شاعر میفرماید:

سفید سفید صد تومن،سرخ و سفید سیصد تومن

حالا که رسید به سبزه هرچی بگی می ارزه

لطفا دیگه کسی رو حرف شاعر حرف نزنه. تمام😁

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒

منم سبزم فقط یکم خاک گچ لازم هست ᥬ🤣᭄ ᥬ🤣᭄ ᥬ🤣᭄ ᥬ🤣᭄ پول بچسب پوست میخوای چهᥬ🤭᭄ 

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺

من هميشه دلم ميخواس سبزه بودم☹️

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
2706