2726
عنوان

اونایی که شوهر خوب و گوگولی و جیگر دارن بیان لطفن

| مشاهده متن کامل بحث + 1344 بازدید | 52 پست
وای شوهرمن حسابی غیرتی البته دوس دارم ب شدت مذهبی ب شدت بچه دوست

شوهر من هم غیرت بی خود داره تنها جایی نمی رم خونه ی مادرم با ما سی کیلومتر فاصله داره و تنها نمی ذاره برم یا به سختی میرم کلا روی تنها بیرون رفتن خیلی حساسه انگار بچه ام همش مراقبه

اونم عصبیه  و لجباز  فکر کن وقتی دوتایی عصبی و لجباز میشیم چی میشههههه

وااای واقعا سخته.همیشه خداروشکر میکنم که منه عصبی با یه عصبی تر از خودم ازدواج نکردن وگرنه چی میشد

هرکس ب طریقی دل مامیشکند..بیگانه جدادوست جدا میشکند..😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای واقعا سخته.همیشه خداروشکر میکنم که منه عصبی با یه عصبی تر از خودم ازدواج نکردن وگرنه چی میشد

خیلی بده 

الان هم من یه دست کتک خوردم هم اون 

گرفته خوابیده من از عصبانیت خوابم نمیبره

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟
شوهر من هم غیرت بی خود داره تنها جایی نمی رم خونه ی مادرم با ما سی کیلومتر فاصله داره و تنها نمی ذار ...

من ۸ساله عروسی کردم اوایل بدتر بود ولی الان بهتر شده البته روم‌حساسه ها مثلا بیرون بریم ماشینا جایی پارک‌میکنه ک پسر نباشه یا شیشه ها ماشینا دودی کرده میده بالا

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
2728
من ۸ساله عروسی کردم اوایل بدتر بود ولی الان بهتر شده البته روم‌حساسه ها مثلا بیرون بریم ماشینا جایی ...

خوبه من خوشم میاد البته زیادی اش باعث دردسره ولی تا حدی اش نشونه ی علاقه است بدترین چیز مرد بی توجهه واقعا زن اذیت میشه