2733
2734
عنوان

بی بی چک مثبت و آمپول hcg

11385 بازدید | 58 پست

من روز ۱۵ و ۱۷ امپول hcg زدم امروز روز ۲۸ سیکلم بود بیبی چک هام از روز ۲۶ که گذاشتم به مرور پررنگ شد و زیر یک دقیقه سریع خط مشخص میشه

عکسش تست امشبو میذارم

میشه لطفا کمکم کنید که این اثر امپوله یا نه؟ اگر اثر امپول باشه بعد از این همه روز انقدر پررنگ میشه؟ بی بی های دیروزم هم مثل همین پررنگه

این قطعان درسته مبارکه مامان خانومی فقط دست بزن رو شکمت برای منم دعا کن مامان فاطمه بشم

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

14 روز بعد از تزریق امپول با ادرار اول صبح 

خودت حساب کن عزیز 

مبارک باشه عزیزم

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2728
روز تزریق hcg رو حساب نکن  اگه ۱۴ روز از تزریق گذشته باشه اره مثبته

نه ۱۴ روز نگذشته. ولی ماه قبلم امپول زده بودم. روز ده یازده اصلا هیچی نشون نداد حتی یه هاله. بعد از سه چهارساعت یه هاله خیلی محو میفتاد

2738
این قطعان درسته مبارکه مامان خانومی فقط دست بزن رو شکمت برای منم دعا کن مامان فاطمه بشم

عزیزم اگه باشم برای هرکی که منتظره دعا میکنم چون خودمم چندماهه منتظرم میدونم خیلی سخته🥲💕

اگر روز به روز پر رنگ تر میشه اثر آمپول نیست

از روز ۲۶ تا ۲۷ که مارک بی بی هام یکی بود از کمرنگ رفت به پررنگ خیلی تیره. بعدش تست جدید خریدم که اصلا مثل اونا رنگ نمیگیرن خیلی فرق دارن. بخاطر همین نمیتونم مقایسه کنم. 

عزیزم اگه باشم برای هرکی که منتظره دعا میکنم چون خودمم چندماهه منتظرم میدونم خیلی سخته🥲💕

عزیزم چند ماه اقدامی؟ من ماه قبل واسه اولین بار اقدام کردم اما ۸ روز جلو افتاد پریودم....این ماهم اقدامم امروز یازدهم سیکلم...خیلی تخمدانام درد می‌کنه و کمر درد و پا دردم دارم

2706