2733
2739
عنوان

اگه شرایط مهیا باشه،دوست دارید امریکا زندگی کنید یا انگلیس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4601 بازدید | 120 پست
احتمالا امریکا ، داره شرایطش مهیا میشه برام😊

دعا کن برای منم...

چطوری میشه رفت؟

اگه دوست داری و حالشو داری،،،،دوست داشتی راهنماییم کن❤منم خیلی دوست دارم برم اما نمیدونم ازکجا شروع کنم،مهم تر اینکه پول ندارم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا وقتی لقمه نانی برای خوردن در سرزمین مادری یافت شود و بشود مسلمانی کرد فکر ترک وطن  رو ندارم ...

مسلمان پیدا کردی سلام مراااانییییییز برسان

برای همتون ارزوی خوشبختی میکنم  
2728
دعا کن برای منم... چطوری میشه رفت؟ اگه دوست داری و حالشو داری،،،،دوست داشتی راهنماییم کن❤منم خیلی ...

منم نمیدونم ،تایپیک زدم نگاه کن گلم..

یه چیزای توصیح دادن برام..

بمن قراره دعوتنامه بفرستن..

لاتاری ام میشه رفت ازاین طریق.. شانسبه..

ولی درهرصورت پول میخوادکه

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏

یکی از دوستان برادرم بوستون آمریکا زندگی میکنه 

لامصب هر وقت حرف میزنه آدم احساس میکنه از یه دنیای دیگه میگه 

اصلا مفهوم آرامش و رفاه اونجا فرق داره 

ولی انگلیس هم بهشتیه برا خودش

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
2738
واقعاالان امریکایی؟ داری تو رویاهام زندگی میکنی😍🥺❤دعاکن منم بتونم بیام😔

ن بابا شوخی کردم ولی شرایطم اوکی شه در نظرم برم ولی بهترین کشور سوئد و المان بر مه‍اجرت 

امروز اومدم آب بخورم لیوان از دستم افتاد شکست مامانم اومد گفت فدای سرت اشکالی ندارع بعدا فهمیدم اون لیوان و عمم داده بود  
یعنی اجازه کار کردنم بهت نمیدن؟؟؟؟

اجازه ی کار و پیشرفت که داری، اصلا آمریکا سرزمین فرصتهای نابه‌.

تو حتی میتونه در صورت لیاقت، بشی رئیس ناسا

من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا من گرفتارِ دوست داشتنِ کسانی هستم که مرا دوست دارند.
یعنی اجازه کار کردنم بهت نمیدن؟؟؟؟

چرا میدن ولی مگه به همین راحتیا بهت کار میدن من ی زن تنها چجوری برم کار پیدا کنم اونجا ؟

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
منم نمیدونم ،تایپیک زدم نگاه کن گلم.. یه چیزای توصیح دادن برام.. بمن قراره دعوتنامه بفرستن.. لاتا ...

امیدوارم به اون خواسته ای که داری برسی❤

حتما نگاه میکنم

اره متاسفانه من گزینه ی اصلیو ندارم 😔

ن بابا شوخی کردم ولی شرایطم اوکی شه در نظرم برم ولی بهترین کشور سوئد و المان بر مه‍اجرت 

سوئد که یه چیز دیگه س  

انچه عقاب داخل قفس را پیر میکند غم قفس نیست، پرواز کلاغ های بی سروپاست.   
2706