2726
عنوان

از دختر بودنم متنفرم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2672 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره بابا پسرع

آره آخه دخترا انقدر ضد خودشون حرف نمیزنن

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 
2728
ینی کسی اومده تو زندگیت و رفته ک حالت بد نشده؟

ارع اومد

ادم اشتباهی بود

نمیگم حالم بدنشد

امانذاشتم طولانی بشه

بعدش محکم تر شدم

دیگه خیلی منطقی تصمیمهامو میگرم

اینم یه تجربه میشه برات

انتخابهای بعدیو درست تر انجام میدی

میگن ادم دوبار عاشق میشه

عشق اولش تو دوران خامی وبی تجربه ایه اکثرا ضربه میخورن

عشق دوم باتجربه انتخاب میشه وانتخاب مطمئن تریه

خوشحال باش من وتو انتخاب اولمونو انجام دادیم💜

سه چارع صب                                                         فقط منو اروم میکرد                                                  چشای تو:)
ینی چی ینی میخوای بگی پسرای ایرانی عوضین؟

خواهر منم با یکی دو ساله ک حرف میزنه..اون بد دل بود .با یددنه عکس ساده گذاشتن تو پروفایل تلگرام باهاش بهم زد.کسی ک صبح تا شب فقط حرفای عشقونه میزد ومیگفت کسی ب اندازه ی من دوستت نداره...منم حالا دلم میخواست پسر بودم برادر خواهرم میشدم ب حساب اون میرسیدم..ولی الان کاری ار دستم برنمیاد همش حرص میخورم

آره آخه دخترا انقدر ضد خودشون حرف نمیزنن

میگه من طرف حق و میگیرم بعد میگه من این رفتارو تو دخترا دیدم ینی منی ک دارم میگم اینجور شده ام داره انکار می‌کنه😂شایدم دنبال شوهره اینجا

میتونم با دلایل علمی کاملا تک تک جملاتت رو زیر سوال ببرم  ولی به گفتن همین بسنده میکنم ،اینکه ...

آره ولی کار پسرا دل شکستنه

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 
الان شما بگو من چجور ثابت کنم دختر هستم؟

یه بار تو یه تاپیک حداقل یه نظر بده که به نفع آقایون نباشه

2706