2733
2734

من از وقتی خیلی بچه بودم عینک میزنم حدود ۱۹ ساله زیر چشمام گود شده الان به سرم زده عمل کنم ولی راستش حس بدی دارم کسی منو بدون عینک ببینه چون من همیییشه عینک زدم خجالت میکشم احساس میکنم قیافم یه جوریه شما هم همینجوری بودین؟گودی زیر چشمتون بعد از عمل خوب شد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعله خوب میشه منم ده سال عینک میزدم  ولی الان انقد راضی ام میگم ای کاش چند سال زود تر عمل میک ...

چه خوب عزیزم شما چه عملی کردین؟نمره ی چشمتون منفی بود یا مثبت؟

2731
نه من حس فوق العاده ای داشتم که دیگه عینک نزنم و بله، گودی و جا افتادن روی بینی و صورت و اینا همه ا ...

عزیزم میشه بگی نمره ی چشمت چند بود؟من چشمم دوربینه چند سال پیش بهم گفتن عمل نمیشه 😔

2738
عزیزم میشه بگی نمره ی چشمت چند بود؟من چشمم دوربینه چند سال پیش بهم گفتن عمل نمیشه 😔

من نزدبک بین بودم یه چشم چهار خورده ای، یه چشم سه

نه دوباره برو دکتر ببین چی میگه

فقط به نظر من تنها مسئله سنته

مطمئن مطمئن هستی شمار چشمات ثابت شدن؟

چون سالها پیش دکتر من گفت تا بیست سالگی، بیست و یه سالگی اینطورا طول میکشه شماره چشمم ثابت شه و همینم شد تقریبا (تو ۲۳ سالگی ثابت شد)

اگر شماره چشمت ثابت نشده باشه نتیجه عمل برگشت پذیره

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
راستش نمیدونم ثابت شده یا نه الان۲۶ سالمه 

اها، عه ببخشید من فکر کردم ۱۹ سالته

الان خوندم دیدم گفتی ۱۹ سال عینک می زدی

خب نه سنت عالیه

منم تو همین سن عمل کردم (ماه پیش تقریبا)، تاپیکش هست بین تاپیکام

برو دکتر، نگران هیچی هم نباش، انشالله که واجد شرایطی

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!