2726
عنوان

معجزه ای دیدین یانه

450 بازدید | 18 پست

سلام دوستان من چن ساله نذری نمونده انجام نداده باشم ولی به هیچ یک از آرزوهام نمیرسم وحال و روزمم درس نمیشه شماخودتون یا اطرافیانتون نذری گرفتن که قبول شدع باشه مثلا یه چیزغیرممکن باشه درحد معجزه؟؟ممنون میشم تعریف کنین😥🙏

توو خواب حرم امام رضا دعوت شدم و وقتي رسيدم مشهد بهم كارت حضرتي دادن گفتم ناهار حرم دعوتين

بدون هيچ علائمي توو خواب ديدم حاملم و حامله بودم

پسرمم تولد امام رضا بدنيا اومد با زايمان زود رس

اينا برام معجزه بود

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
توو خواب حرم امام رضا دعوت شدم و وقتي رسيدم مشهد بهم كارت حضرتي دادن گفتم ناهار حرم دعوتين بدون هيچ ...

چه جالب خدا برات حفظش کنه😍😍😍 میشه بپرسم چه نذری کردی 

خدایا شکرت ازت ممنونم بابت براورده شدنش دوست دارم خدا😍😍😍😍😍😍😍😍

عزیزم اگ معجزه میخای باید خیلی دعا کنی ک صدات شنیده شه 

البته ک میشنون ک بدونن چقد التماس میکنی تا جواب تو بدن امام ا

من  ب امام رضا ب حضرت عباس ب حضرت رقیه ب حضرت علی اکبر ب 14 معصوم ب قران ب خود خدا متوسل شدم حاجت غیر ممکنی گرفتم در مورد بیماری بود خدارو هزار مرتبه شکرت حاجت مو گرفتم

ممنون میشم برا سلامتی خانوادم صلوات بفرستین انشاءالله خودتونم حاجت روا شین😍
چه جالب خدا برات حفظش کنه😍😍😍 میشه بپرسم چه نذری کردی 

تنها نذري ك كردم اين بود يك روز كامل چنتا كودك كار رو مهمون كنم و براشون خريد كنم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
توو خواب حرم امام رضا دعوت شدم و وقتي رسيدم مشهد بهم كارت حضرتي دادن گفتم ناهار حرم دعوتين بدون هيچ ...

منم دخترم معجزه حضرت رقیه بود منم ماجراش طولانیه انشالله گل پسرت سالم باشه همیشه

عزیزم اگ معجزه میخای باید خیلی دعا کنی ک صدات شنیده شه  البته ک میشنون ک بدونن چقد التماس میکن ...

اخه چطوری دیگه دعاکنم ۱۲۴۰۰۰تاصلوات آخرین نذری بودکه انجام دادم تموم شد

منم دخترم معجزه حضرت رقیه بود منم ماجراش طولانیه انشالله گل پسرت سالم باشه همیشه

مرسي عزيزم همچنين❤️❤️❤️

اخه چطوری دیگه دعاکنم ۱۲۴۰۰۰تاصلوات آخرین نذری بودکه انجام دادم تموم شد

عزیزم جز دعاهایی ک میخوندم من 

روضه حضرت عباس میذاشتم گریه میکردم حضرت ابوالفضل و صدا میزدم 

امام رضا رو ب جوادش قسم میدادم با التماس و گریه 

ب حضرت علی اکبر میگفتم حاجت مو بده نذاره گله کنم ازت پیش بابات 

بنظرم گاهی گریه کردن و التماس کردن  باعث میشه  بیشتر حاجت بگیریم 

قران زیاد بخون دعای توسل بخون

2706