2726
عنوان

الان تو اینستا خوندم که

929 بازدید | 30 پست

از خاطرات اولین پریودی و برخورد خانواده میگفتن من ۲۰ ساله تو دلمه که بگم

مامانم  تا فهمید هیچ اگاهی نداد یه نوار داد و تموم شبم خواستم برم مسجد بعد که اماده شدم خواهرم گفت نمیتونی باید ادای روزه دارارو در میوردم دل درد داشتم دریغ از دوا درمونی اصلا مامانم رعایت نمیکرد حالمو ازم کار سنگینم میکشید یه بارم نازمو نکشید همیشه هم برای تهیه پد مشکل داشتم مامانم نمی خرید 

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم اینجوری بودم اوایل پارچه میزاشتم نگم برات ک مانتو رنگ روشن و لکه های پشتم همیشه بود ،ولی خوب سطح مالیمون خوب نبود مامانمم زیاد مسیولیت پزیر نبود

چایت رابنوش ونگران فردانباش ازگندمزارمن وتومشتی کاه میماندبرای بادها  
مامان من میگف چرا پری شده چه زود انگار دس من بود 

جالبه یه بارم نمیگفت تو عقب انداختی علتش چیه یا درد داری کلا حواسش نبود اصلا خلاثه که خیر ندیدم که انقدر بی توجه بود بهم 

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔

من سال۹۲دانشگام بودم اینقدرشدید بود که کل صندلی پرخون شد ببخشیدا،شانس اوردم مانتوم مشکی بود ولی خیس بودم اوف یادم میاد ازخودم بدم میاد ک چرا اینجوری بودم

چایت رابنوش ونگران فردانباش ازگندمزارمن وتومشتی کاه میماندبرای بادها  
خودت این وسط چرا به آگاهی نرسیدی 😳😳😳 مدرسه دوست آشنا اینترنت 

برا ۲۰ سال پیشه هااا اصلا تابو بود اون زمان به مرور از دوستام فهمیدم اولین بار هم تابستون بود و دوستی نداشتم مامانمم گفت هیچ کس نفهمه منم فک میکردم خطایی  کردم 

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
عزیزم اشکالی نداره اون زمان مامانا نمی دونستن چجوری باید برخورد کنن الان به لطف اینترنت یاد گرفتن

مامانم هنوز درک نمیکنه  درد داری نمیفهمه  چمه 

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
2706