2726
عنوان

کیا کنکوری میخونن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 35 پست

درباره چند تاپیک قبل ترتون باید بگم انقدر مورد های عجیب غریب دیدم و شنیدم و خوندم که رسما هر اتفاقی رو ممکن میدونم (کسی که تغیر رشته ای بوده قبول شده یا کسی که از 9 یا 6 ماه قبل کنکور شروع کرده قبول شده یا حتی کسی که از نهم دهم خونده ولی قبول نشده)

انچه برای حفظ دین از دست میدهید زیانی به شما نخواهد رساند🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته من از پایه شروع کردم کلا چیزی که یادگرفتم رو جزء مطالعه حساب کردم😅 یکم در کل سنگین هست همزمان ...

اتفاقا ورزش و ساعت خواب خیلیییییی مهمه بله ان شاءالله اصلا فاکتور کنکوری بودن تو ساعت خواب و بیداریه 🌹

درباره چند تاپیک قبل ترتون باید بگم انقدر مورد های عجیب غریب دیدم و شنیدم و خوندم که رسما هر اتفاقی ...

جدییییی؟؟؟😍.

من اقوام پولدار خیلی هزینه کردن چیز خوبی قبول نشدن اونقدر بهم گفتن نمیتونی نخون ما که تجربی بودیم نتونستیم تو که انسانی بودی چطوری میخوای قبول شی یه بار متصرف شدم حتی اما دیدم انگیزه زیادی دارم به امید خدا شروع کردم 

تیکر رسیدن به هدفم هست ،درسته من خسته میشم اما جا نمی‌زنم 🥰
2728
اتفاقا ورزش و ساعت خواب خیلیییییی مهمه بله ان شاءالله اصلا فاکتور کنکوری بودن تو ساعت خواب و بیداریه ...

تا سه شب پیش ساعت دو شب می‌خوابیدم تا ده صبح دیشب دوازده خوابیدم هفت بیدار شدم امشبم الان گیج خوابم سحر خیز بشم که بیشتر ساعت مطالعم صبح تا ظهر باشه رو به عصر خیلی انرژیم کمتر از صبحه 

جدییییی؟؟؟😍. من اقوام پولدار خیلی هزینه کردن چیز خوبی قبول نشدن اونقدر بهم گفتن نمیتونی نخون ما که ...

بله مثال خیلییی دیدم و شنیدم

توی دوران کنکور پیوسته بودن خیلی تاثیر داره برای همین روزای کنکور اصلا به حرف اطرافیان خیلی توجه نکنید ممکنه ادم  ناامید بشه پیوستگی از دست بده

درسته من از پایه شروع کردم کلا چیزی که یادگرفتم رو جزء مطالعه حساب کردم😅 یکم در کل سنگین هست همزمان ...

سلام عزیزم..منم کنکور تجربی ام....تازه شروع کردم....یه دختر ۲ ساله دارم و ۲۳ سالمه.....مصمم ک داردسازی قبول بشم....البته واسه ۱۴۰۱ شاید نتونم ب اون پیزی ک میخام برسم ولی باز تلاشمو میکنم....امروز شروع کردم از ۴ ساعت

بله مثال خیلییی دیدم و شنیدم توی دوران کنکور پیوسته بودن خیلی تاثیر داره برای همین روزای کنکور اصلا ...

پس امیدی هست😍 ممنونم ازت قشنگم امیدوار تر شدم 

سلام عزیزم..منم کنکور تجربی ام....تازه شروع کردم....یه دختر ۲ ساله دارم و ۲۳ سالمه.....مصمم ک داردسا ...

ای جانم واقعا داشتن انگیزه و اراده خیلی مهمه مصمم باشید حتما تمام تلاشتون هم برای امسال باشه .من چون فیلم آموزشی دیدم طول کشید وگرنه سر جمع دوساعت بیشتر متن کتاب نخوندم 😂🤦🏻‍♀️

خدا کنه من تلاشمو میکنم قبول بشم پیراپزشکی میگن فوق العاده سخته😢 شیمی هم یکم برام سخته نگرانم 

پیرا میخوای؟ 

نترس اصلا. منطقه چندی؟ 

پیرا میشه با روزی 6 ساعت خوندنم آورد، 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
پیرا میخوای؟  نترس اصلا. منطقه چندی؟  پیرا میشه با روزی 6 ساعت خوندنم آورد،

اره پرستاری یا اتاق عمل 😍. منطقه سه هستم 

اره پرستاری یا اتاق عمل 😍. منطقه سه هستم 

راحت میاری نگران نباش، با روزی 6ساعت، فقط اصولی و مستمر بخون، موفق باشی عزیزم😍

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
راحت میاری نگران نباش، با روزی 6ساعت، فقط اصولی و مستمر بخون، موفق باشی عزیزم😍

فداتشم ممنونم😘 .فقط رتبه ها رو نگاه میکنم واسه منطقه سه باید در حد منطقه یک باشه😢.

الان فیلم آموزشی میبینم جزوه همزمان می‌نویسم مرور دارم و ده تا تست هر فیلم رو میزنم یکم سنگین تر از درس خوندن تنها و تست زدن هست خیلی خسته میشم آخر شب 😣

فداتشم ممنونم😘 .فقط رتبه ها رو نگاه میکنم واسه منطقه سه باید در حد منطقه یک باشه😢. الان فیلم آموز ...

منطقه 3 نمیدونم دقیقا تا چ رتبه ای باید باشه ولی میدونم وضعیتش بهتر از منطقه 1هست، اگر همه درسا در حد 50 درصد باشه میاری، بعد واسه فیلم هر درسی ک واقعا ضعیفی فیلم ببین ک وقتت و انرژیت هم الکی هدر نره، الان کتاب کمک درسیا خیلی میتونن کمکت کنن، و اینکه برنامه راهبردی قلم چی رو دانلود کن هر دو هفته مشخص کرده باید چ مباحثی رو بخونی، برنامش خیلی خوبه، اگرم عقبی کم کم جبران کن ولی بدون برنامه درس نخون ک وقت هدر دادنه.... 

2706