2703
2553
عنوان

کیا کنکوری میخونن بیاین

368 بازدید | 35 پست

من از صفر شروع کردم برای روز اول چهار ساعت زیست دوساعت دینی و دوساعت شیمی خوندم فیلم آموزشی دیدم و جزوه نوشتم با یه مرور جزعی دیپلم انسانی بودم ولی کنکور تجربی می‌خوام بدم .

یکم خسته شدم عادی هست شروع؟ بعدا به درسخوندن عادت میکنم یا خستگی هی بیشتر میشه .

برای شروع ساعتم کم نبود.

تیکر رسیدن به هدفم هست ،درسته من خسته میشم اما جا نمی‌زنم 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
یعنی ۹ ساعت خوندی ؟ من برا شروع ۵ دقیقه خوندم

از ساعت هشت که بیدار شدم هشت و نیم شروع کردم فیلم زیست سه ساعت بود یکساعت اولش تا نه و نیم جزوه و کتاب رو خوندم بعد فیلم دیدم و جزوه نوشتم یه ناهار خوردم نیم ساعت استراحت دینی دیدم بعد استراحت شیمی دیدم تا هفت شب 

خوب بودی روز اول، ب مرور عادی میشه کمتر خسته میشی 

بعد چند مدت بار اول بود اینقدر درس خوندم الآنم دلم میخواست بخونم ولی دیدم سردرد از خستگی شدیده ولش کردم .

پس عادی میشه😍 اینطوری خیلی خوبه

یه قانون هست به اسم ٢١ روز 

اگر ٢١ روز یه کار رو انجام بدی اون برات عادت میشه و برای ترکش باید ١٢١ روز اون کار رو انجام ندی تا از سرت بیوفته 

فقط ٢١ روز تحمل کن تو میتونی 

🙂🧡منم کنکور تجربی 1401 هستم 

هنوز شروع نکردم 

🙂میجنگم اما التماس هرگز نمی کنم 
2714
یه قانون هست به اسم ٢١ روز  اگر ٢١ روز یه کار رو انجام بدی اون برات عادت میشه و برای ترکش باید ...

چون رشته تحصیلیم رو دوست نداشتم خیلی وقته درس نخوندم علوم تربیتی هستم الان یهو به تجربی علاقه پیدا کردم و جزوه و کتاب گیر آوردم شروع کردم امروز یکم سخت بود خسته شدم چون فیلم آموزشی دیدم و جزوه نوشتم همزمان خدا کنه عادی بشه بعد یکماه وگرنه مبحثا سنگینه آدم کم میاره🙁.

مرسی گل قشنگم 😍❤️ تو هم شروع کن امروز فردا نکن

چون رشته تحصیلیم رو دوست نداشتم خیلی وقته درس نخوندم علوم تربیتی هستم الان یهو به تجربی علاقه پیدا ک ...

، 🙂🧡امیدوارم هر دو قبول بشیم 🤝😂

منم دیگه شروع میکنم

🙂میجنگم اما التماس هرگز نمی کنم 
بعد چند مدت بار اول بود اینقدر درس خوندم الآنم دلم میخواست بخونم ولی دیدم سردرد از خستگی شدیده ولش ک ...

خوبه ک شوق داری، آره درست میشه نگران نباش

🦋خداجونم دلت میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
، 🙂🧡امیدوارم هر دو قبول بشیم 🤝😂 منم دیگه شروع میکنم

انشالا 😍 منم دو هفته لفتش دادم امروز دیگه خودمو تکون دادم شروع کردم آدم خسته میشه ولی نباید جا بزنه برای رسیدن به هدفش به خودم میگم بیست سال خوردم و خوابیدم هشت ماه سختی رو تحمل کنم چی میشه مگه😁🤦🏻‍♀️😂

خوبه ک شوق داری، آره درست میشه نگران نباش

خدا کنه من تلاشمو میکنم قبول بشم پیراپزشکی میگن فوق العاده سخته😢 شیمی هم یکم برام سخته نگرانم 

بنده هم کنکوریم 

من سر ساعت مطالعه خیلی اذیت شدم تا بفهمم چی به چیه ...برای شما درسته که چون تجربی نبودید باید بیشتر تلاش کنید ولی یه دو هفته تا سه هفته به خودتون مهلت بدید که یه سری چیزا براتون عادت بشه و خسته نشید ...نثل ساعت مطالعه ...برای ساعت مطالعه نمیشه گفت شما باید چه قدر بخونی ولی اصلا برای شروع از زیاد شروع نکنید ...شما از ساعت مطالعه بالا شروع کردید بهتره از 3 یا4 ساعت شروع کنید بعد تمرکزتون روی تثبیتش باشع برای 5یا 6 روز بعد بعش اضافه کنید ...اینکه میگید خسته شدیداحتمالا بخاطر ساعت مطالعه بالای یهوییه..راستی زمان دیدن کلاس ها(چه انلاین چه افلاین)جزء ساعت مطالعه نیست و نباید تو ساعت مطالعه حسابش کنید

انچه برای حفظ دین از دست میدهید زیانی به شما نخواهد رساند🌱
بنده هم کنکوریم  من سر ساعت مطالعه خیلی اذیت شدم تا بفهمم چی به چیه ...برای شما درسته که چون ت ...

درسته من از پایه شروع کردم کلا چیزی که یادگرفتم رو جزء مطالعه حساب کردم😅 یکم در کل سنگین هست همزمان فیلم دیدن و جزوه نوشتن و تست زدن اون چیزی که یادگرفتی مشاورم اینطوری برنامه داده روزای عادی نه ساعت میانگین سرم تو گوشی بود میگم فکر کنم اون ساعت الان دارم آموزشی کار میکنم که راحت تر بگذره🤦🏻‍♀️😂 دیگه پر طاووس خواهی جور هندوستان کشی به نظرم میشه با ورزش و تقویت و خواب کافی خستگی رو رفع کرد و با ساعت بالا کنار اومد درسته؟

2706