2733
2734
عنوان

یبار شد من تاپیک بزنم نترکه؟

167 بازدید | 23 پست

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_شب    

حداقل بزارید پیامایی ک فرستادن و بخونم بعد حذفش کنید 

من الان کنجکاوم ببینم چی گفتن 

نم چی بزارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی بود موضوع تاپیکت؟؟

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

من میگم شورت میترکه تو میگی داخل شورت انتظار داری نترکه خواهر من 😐

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  
2738
😂😂😂😂عاشقت شدم😂

والا بخدا اینجا خودمونم میترکونن چ برسه ب تاپیکامون 😂😂

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  
من میخام لغو کاربری بشم چیکارکنم

نی نی یار تگ کن بگو 

الان داری نی نی یارا رو دعوا میکنی؟🤭

😂 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
کدومشونو؟

نی نی یار شبو چون اون فقط هس

2706