2737
2734

بچها من همش حس میکنم یکی پشت سرم ایستاده همش تو کارهام گره میفته از نظر احساسی کامل بستس مسیرم یعنی اینجوره که با کسی نمیتونم ارتباط بگیرم و معشوقمم با اینکه خیلی همو دوست داشتیم از هم جدا شدیم میخوام بدونم چه دعایی بخونم مشکلاتم از نظر احساسی باز بشه و این گره ها حل بشه؟؟؟ میشه کمک کنید🥰🥰

تعداد رای : 4
نظرسنجی
.
2
50%
.
2
50%

دچار توهمِ  سوء هاضمه شدی

من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا من گرفتارِ دوست داشتنِ کسانی هستم که مرا دوست دارند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعد از هر نماز واجبت سه بار سوره نصر و ۳ بار سوره کوثر بخون و صبح بعد از نماز صبح دعای سمات

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

تا چهل روز نماز اول وقت بخوان 

گوشیت رو طوری تنظیم کن که دم اذان با صدای بلند تو خونه اذان پخش کنه

سوره ی جن و سوره بقره رو با صدای بلند تو خونه پخش کن خودتم هر روز قرآن بخون و یه لیوان آب هم بذار کنارت و بعد فوت کن داخل لیوان و آب رو بخور 

با مداد روی برگه آیت الکرسی و چارقل بنویس بعد تا بزن بذار داخل یه چرم و با خودت همراه کن

لایک نکن خواهر