2726
عنوان

فکر بیش از حد

63 بازدید | 3 پست

سلام وقتتون بخیر.یه راه حل بگین ک فکر نکنم... دوست دارم مستقل زندگی کنم چون فهمیدم هیچوقت به آرزوم نمی‌رسم.این منو درگیر کرده.واقعا فکرم در حدی جانم در عذابه..یازده سال طبقه بالا پدر شوهرم زندگی میکنیم.چون خیلی محدودیت دارم.جانم در عذابه.شوهرمم به خواسته و جواب نمیده چون درگیر خانوادشه..چون می‌دونه بریم ما هیچی نصیبمون نمیشه.چون خودش خرج کرده...لحظه به لحظه و ثانیه به ثانیه فکرم درگیره  و عذاب شدید دارم.از اینکه دارم کم کم پیر میشم و سنم بالا می‌ره و از جوانی لذت نبردم حالم بده...

تا جایی که من دیدم مرد هایی که طبقه ی بالای خونه پدرشون زندگی میکنن هم همسرشون خیلی اذیت میشه هم چون دغدغه اجاره خونه و اسباب کشی ندارن،پولاشونو خرج میکنن و دنبال پس انداز و وام و خونه خریدن نمیرن.

بدترین حمایتی که پدر میتونه در حد پسرش بکنه اینه که بگه بیا تا هروقت خواستی تو خونه من بشین 

Having fun while stuck in life

ولی برا اینکه فکر نکنی سعی کن کتاب بخونی 

کتاب واقعا موثره.معجزه اس

از کتاب های سنگین و طولانی هم شروع نکن 

کتاب های سبک بخر که با تموم کردنشون انگیزه مطالعه بگیری.

من هروقت فکرم درگیر میشه میرم یه کتاب برمیدارم مشغول میشم

رمان های روسیه و فرانسه و آمریکا عالین

Having fun while stuck in life

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی برا اینکه فکر نکنی سعی کن کتاب بخونی  کتاب واقعا موثره.معجزه اس از کتاب های سنگین و طولان ...

کلاس آنلاین شرکت کردم..که فکر نکنم ومشغول بشم....اما وقتی کلاس تموم بشه بازم فکر میکنم.

2728