2726
اره واقعا چجوری مشخص میشه 🤔

وقتی بارداری هورمونی تو بدن ترشح میشه  که تو ادرار وخون میشه بهش میگن بتا بی بی چک شناساگر بتا داره (مثل کاغذ لیتموس که شناساگر اسیدو باز بود) با کمی ادرار خودش نشون میده 

هیچ کس نمیتواند به عقب برگرددوازنو شروع کند اما همه میتوانند ازهمین حالاشروع کنند بپایان تازه ای بسازند🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی بارداری هورمونی تو بدن ترشح میشه  که تو ادرار وخون میشه بهش میگن بتا بی بی چک شناساگر بتا ...

اهاا،ممنون

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
قیمت بیبی چک چقدره؟

من هفته گذشته گرفتم قطره‌ چکانی 8 تومن

هیچ کس نمیتواند به عقب برگرددوازنو شروع کند اما همه میتوانند ازهمین حالاشروع کنند بپایان تازه ای بسازند🌷
2728
میگن اگر ادرار اولیه باشه بهتره ولی من هرزمان گذاشتم جوابم درست بوده اگه واقعا نمیشناسی عکساشون برا ...

توی گوگل دیدمش 

مرسی عزیزم

‌‌‌شبیه نقطه ویرگولم؛خواستار پایان، محکوم به ادامه..!
توی گوگل دیدمش  مرسی عزیزم

یه سوال بپرسم میدونم  شخصیه ولی خالت مجرده؟ 

قبلا فک میکردم تف بندازی روش کار میکنه الان فهمیدم باید روش دسشویی کنی این رو از اینجا فهمیدم

از خنده دلم درد گرفت اخه خدا خفت نکنه 😁😂😂😂😂😂😂😂

خدایا دل هممونو آروم کن 😍آرامش و مهربانی سهم دل هممون آمین 🤲
نه تیر عروسی کرده

امیدوارم اگر بچه میخواد مثبت باشه اگر که نمیخواد منفی که مجبور به کار دیگری نشه

نه تیر عروسی کرده

عذر میخوام سوال شخصی پرسیدم موفق باشی 

خودش دوش داره اگه نیازه عکساشونم بزارم؟؟ 

چقدر جالبببببب

من فک میکردم کلا یه مدله بی بی چک 

مرسی از اطلاعاتی که دادید 🧡🧡

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2706