2733
2734

من تنها چیزی که باهاش مقایسه نمیکنم خودمو چهرس

همش میشینم میگم فلانی خوش اخلاقه فلانی سیاست داره غرور داره برا خودش ارزش قائله فلانی کم عصبی میشه فقط با این چیزا خودمو مقایسه میکنم☹️

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میخندی چرا  کجاش خنده دار بود😢😢😢

ببین از هایده ارچل هم زیبا تر داریم

یعنی از هر زنی باز زنی خوشگلتر هست

بخوای اینجوری فک کنی که بدبخت میشی

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
خوشگلی؟

معمولیم 

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2738

من اعتماد بنفس کاذب دارم کاش میشد یکم بدم بهت جوری که خیلی مغرورم 🤣

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
جوش موشو نمیگم  اینکه ترکیب صورت بهم بیاد... جوش قابل درمانه

ترکیبم همینه

با فیل تر اینستا عکس بگیر

بدجور جذاب میشی

من شبیه مهلقا جابری میشم اصلا

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2706