2737
2734
عنوان

عکس بیبی چک‌ میزارم دوستان مشورت میخوام لطفااا بیاین✋

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 32 پست
ببین شما ی کاری کن برو متخصص زنان حساب کنه ببینه چن هفته ای اگ هشت شده ی سونو داخلی کن راحت شی

من اصلااااا فکر نمیکنم هشت هفته شده باشه اخه  من هنوز چندروزم به پریودم مونده هنوز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این عکس دوم که فرستادم،یک بیبی چک‌ارزون هم گذاشتم همون دیشب بعد ازون اولیه،اینم سریع دوتا خط شد پرنگ واقعا اینقدر که پرنگه برام عجیبه یعنی اصلا هاله نیست،،،،

من اصلااااا فکر نمیکنم هشت هفته شده باشه اخه  من هنوز چندروزم به پریودم مونده هنوز

هرچیزییییی بعید نیس من پسرمو ی هفته بعد سقط باردار شدم!، البته بقول مامانا ماشاالله😂

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
2728
2738

وای عزیزم😍

مبارک باشه

صبح اول وقت برید ازمایش بدین ک سریع برید پیش یه دکتر زنان براتون شیاف بنویسه

کاش بی بی چک منم فردا همینقدر پررنگ بشه۰🥺

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

مبارک باشه عزیزم به سلامتی واسه منم دعا کن 

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 
وای عزیزم😍 مبارک باشه صبح اول وقت برید ازمایش بدین ک سریع برید پیش یه دکتر زنان براتون شیاف بنویس ...

ممنون عزیزدلم😍

چشم فردا ساعت ۷قرارازمایشه خداکنه جواب ازمایشو زود بدن که برم دکتر سریع

2706