2410
2553

برای سخت‌ترین حاجتم سوره ی بقره رو تا چهل و یک روز خواندم و سه ماه هم صوت سوره ی بقره رو گذاشتم تو خونه و۱۲۴۰۰۰صلوات رو یکبار ب نیت حضرت علی اصغر یکبار هم ب نیت حضرت رقیه خوندم برا دو حاجت خدا رو شکر نتیجه ک داد کل زندگیم هم ازین رو ب اون رو شد .هر کسی این ختم رو انجام داد دعا برای امام زمان یادش نرود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

خوشبحالت، التماس دعااا لطفاً واسه منم دعا کن💚💚

🌼🥺 توروخدا واسه شاغل شدنم و سر کار رفتنم و ازدواج با عشقم صلوات بفرست مهربون 💚✨                                           اگر اونقدر شجاع بودی که شروع کردی، و اونقدر قوی هستی که داری ادامه میدی، پس حتماً اونقدر لیاقت داری که به خواسته ات، یا حتی به بهتر از اون برسی!   (متعهد❤️👩‍❤️‍👨)                  

اسی من نذر ۴۱ روزه بقره کردم که گوش بدم قبلا خونده بودم و نتیجه گرفته بودم الانم نتیجه گرفتم البته هنوز کامل ن ولی خیلی شرایطم شکرخدا درست شد من دیروز اخرین روز بقره ام بود که رفتیم خونه خواهرشوهرم و نشد اخرین روز رو گوش کنم و پیش خودم گفتم نذر ۴۱ روزه نداریم شاید همون چهل روز بوده اینا لعد تو خواب دیشب دوتا گریه سیاه دیدم که دارن از پشت منو گاز میگیرن انقدر ترسیدم که با داد بیدار شدم و همسرم اومد بالا سرم خیلی ناراحتم دقیقا روز اخر بابد اینطور میشد بع نظرتون ختمم درست نیس 😔😔😔😢😢به نظرتون تعبیرش چیه

هرچند میخوام دوباره نذر کنم برای ی حاجت دیگه و از فردا به امید خدا شروع میکنم

ایدیتو نگه داشتم بخدا اگه جواب بده شیرینی توووپ پیشم داری 

عزیز دلم با امیدبخدا وقتی توکلت بخدا باشه و ازته دل مطمین شو ک حاجتت رو میده اینایی ک گفتم انجام بده.من بهت قول میدم ب حاجت دلت برسی.شیرینی منم حاجت روایی همه شماست فقط ی دعا برای اخرتم کنیت

2706