2726
عنوان

سینه ی دخترم خیلی عجیب داره به رشدش ادامه میده

| مشاهده متن کامل بحث + 3996 بازدید | 50 پست

حتما ی دکتر خوب ببرش

امیدوارم چیزی نباشههه  

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
بلوغ زود رس زده به یه طرفش؟😒

اره منم برا همین نگرانم اون سینه ی دیگه ش کوچکترین تغییری نکرده ولی این یکی هی بزرگتر میشه

دوزخ از تیرگی بخت درون من و توست                                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت🎈💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرغ وتخم مرغ ماشینی بهش ندید متاسفانه باعث بلوغ زودرس میشه 

والا غذای هر روزمون مرغه

دوزخ از تیرگی بخت درون من و توست                                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت🎈💕
2728
ی دکتر کودکان هم برو. ولی من خیلی ها را دیدم اینجوری هستند

واقعا؟!یعنی تو این سن همچین مشکلی داشتن؟بعدا سینه هاشون یه اندازه شده؟

طبیعیه.منم دخترم همین ۸سال و نیم اینا سینش شروع به رشد کرد دکترم بردم گفت طبیعیه.گفت زیر ۷جای نگرانی ...

اخه دخترم فقط یه سینه شه چاق هم نیست لاغره بگم جثه ش بزرگه 

اره منم برا همین نگرانم اون سینه ی دیگه ش کوچکترین تغییری نکرده ولی این یکی هی بزرگتر میشه

قشنگ ببر چک اپ کامل بگیر

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️
اشنامون پرولاکتینش بالا بود دارو خورد درست شد

دکتر گفت هورموناش بالاس یه ذره ولی نیاز به دارو نداره فعلا

والا غذای هر روزمون مرغه

دوست عزیز مرغ ۴۰ روزه وارده بازار میشه رشد طبیعی ۶ ماه هست با آمپول های هورمونی باعث رشد ۴۰ روزه میشه و این وارد بدن میشه و همین هورمونهای رشد باعث رشد زودرس ودر زنان اختلالات هورمونی بالا رفتن پرولاکتین وپر موی میشه اصلا حذف کنید .

ترک قشقایی 
قشنگ ببر چک اپ کامل بگیر

همه ی ازمایشارو نوشت حتی از مچ دستشم عکس انداختم برا سن استخوانیش

همه ی ازمایشارو نوشت حتی از مچ دستشم عکس انداختم برا سن استخوانیش

قد و وزنش چند ؟

کلاس سه میشه درسته

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️
دوست عزیز مرغ ۴۰ روزه وارده بازار میشه رشد طبیعی ۶ ماه هست با آمپول های هورمونی باعث رشد ۴۰ روزه میش ...

اره عزیزم میدونم بخدا حالمم از مرغ بهم میخوره

2706