2726

بچه ها مادر من امروز ازين دعا معجزه عجيب ديد طوري كه هنوز تموم نشده بود يه مشكل بزرگ سختش حل شد بايد ١٢٨ بار تو يك جلسه خوانده بشه براي حاجت 

ميشه شما لطف كنيد يه بار فقط يبارم واسه من بخونيدش تا مشكل منم حل شه؟؟؟

ممنون  

توسل به امام حسين (ع)

برای قضاء حوائج توسل جستن به حضرت امام حسین علیه السلام بسیار مجرب است و باید که ۱۲۸ مرتبه این دعا را در یک مجلس بخواند که بدون شک مطالب او ادا شوند و هم و غمش زایل می گردند و دعا این است : اِلهی بِحَقِّ الحُسَینِ وَ اَخیهِ وَ جَدِّهِ وَ اَبیهِ و اُمِّهِ وَ بَنیهِ وَ شِیعَتِهِ وَ مَوالِیهِ وَ زائِریهِ و سُکّانِهِ وَ مُجاوِریِهِ صَلِّ علی محمد و آل محمد وَ اَخرِجنی مِنَ الهَمِّ الَّذی اَنا فِیهِ وَ مِنَ الغَمِّ الَّذی اَنا فیهِ برحمتک یا ارحم الراحمین

منم دعا كنيد حتما كه مشكلم حل شه منم خودم ميخوام اينو بخونم 

هر كي واسه حاجت رواييم صلوات بفرسته ان شاالله خودشم حاجت روا شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوندم برات

توهم دعام کن❤

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات

خوندم واست ان شا ٕ حاجت روابشی.

ممنون بابت دعای قشنگی که گذاشتی

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚

استارتر جان حاجت دلت و خیر خدا یکی باشن الهی  برای منم خیلی دعا کن

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
2706