2737
2734
عنوان

بیایید لطفا☹

53 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها میخوام ۳۰۰ تومن پول کارت به کارت کنم هم با آپ امتحان کردم هم با ۷۲۴ هم با همراه کارت تو هر سه تاش میگه شماره موبایل با شماره صاحب کارت یکی نیست در صورتی که شماره همونه چیکار کنم چرا ابنجوری شده ینی☹شرایط بیرون رفتنم ندارم چیکار کنم ☹

اونجاکه‌هایده‌میخونه"وای‌به‌حالش، رسواش‌میکنم‌من" پیداست‌اسکرین شات‌های‌سنگینی‌داره😂

شاید اشتباه مینویسی

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگر صاحب کارت اسم خودت  حتما سیم کارت بنام خودت نیست برو مخابرات درستش کن

اره خودم ۱۷ سالمه خب سیم کارت به اسم بابامه

اونجاکه‌هایده‌میخونه"وای‌به‌حالش، رسواش‌میکنم‌من" پیداست‌اسکرین شات‌های‌سنگینی‌داره😂
اسم صاحب کارت با اسم ک اون شماره ب نامش هست باید یکی باشه 

من هنوز ۱۸ سالم نشده شماره به اسم خودم نیست ولی کارت به اسم خودمه ینی هیچ راهی نیست بتونم کارت به کارت کنم🤧

2738
پس نمیتونی کاری کنی تا۱۸سالت بشه ب اسم خودت بزنی بتونی ازاین برنامه هااستفاده کنی 

🥺😘

من هنوز ۱۸ سالم نشده شماره به اسم خودم نیست ولی کارت به اسم خودمه ینی هیچ راهی نیست بتونم کارت به کا ...

ن عزیزم بجزاینکه بری عابربانک دیگ 

من خودمم همین مشکل روداشتم میدونم باهمه برنامه ای امتحان کردم نشد قبلااینجوری نبودولی الان شده