2726
عنوان

تحرک صفر اسپرم کیا تجربه دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1773 بازدید | 38 پست
در ضمن تا الان فکر میکرد مشکل از منه کلی سونو و دکتر رفتم هرماه سر پریود میگفت چرا نشدی چرا فلان ...

واقعا ااااا درست میگی انشالله زود مادر بشی عزیزم ناراحت نباش خدا کمکت کنه یا راهی باز میشه 💕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شوهر منم آ ۴ .ب ۴. سی ۷۰ بود ولی باردار شدم . امیدت بخدا باشه انشاالله حتما باردار میشی. حتما ازعطار ...

چجوری خرنوب بدم

امیدم از اول بخدا بود

الان ب شوهرم میگم خیلیا اسپرم صفر بودن معجزه شده حاملن

میگ اینچیزارو بهم نگو و ک دکتر جوابم کنه😢الانم رف فیلم ببینه ولی نگاش کردم دیدم گریه میکنه

بهش میگم خدا بخاد معجزه میشه

میگ دکتر وقتی جوابم گنه چ معجزع ای 😭😭

همسر م تحرکش صفر بود بزور دارو  اومد بالا آی وی اف کردیم..همسر منم اولش موافق آی وی اف نبود ولی ...

ببخشید عزیزم میپرسم چون برادر منم همین مشکل را داره و ازدواج نمیکنه میگه نمیتونم زن بگیرم، عذر میخوام همسر شما میتونه رابطه جنسی داشته باشه چون برادر من میگه بخاطر واریکوسل و اسپرمش که صفر نمیتونم رابطه داشته باشم و زن نمیگیره 

میخوام ببینم راست میگه یا نه 

همسر م تحرکش صفر بود بزور دارو  اومد بالا آی وی اف کردیم..همسر منم اولش موافق آی وی اف نبود ولی ...

یا خدا....منم ماه پیش واسه اولین باز اقدام کردم و  حامله نشدم تازه ۸ روزم جلو افتاد پریودم ...خودم ک همه آزمایشام سالمه نکنه شوهرم مشکل داره🥴🥴

چجوری خرنوب بدم امیدم از اول بخدا بود الان ب شوهرم میگم خیلیا اسپرم صفر بودن معجزه شده حاملن میگ ...

عزیزم ما هم این روزا رو گذروندیم طبیعیه به شوهرت فرصت بده . خداروشکر اسپرم داره فقط کم تحرکن بعضی ها آزو اسپرم هستن وبازم امید دارن . بنظرم هرجور شده ببرش دکتر ارولوژی دکتر تشخیص میده با دارو انشاالله حامله میشی 

چجوری خرنوب بدم امیدم از اول بخدا بود الان ب شوهرم میگم خیلیا اسپرم صفر بودن معجزه شده حاملن میگ ...

خرنوب رو از عطاری بخر بزار نیم ساعت با آب بجوشه بعد آبشو صبح و شب بده شوهرت بخوره. از عطاری هم بپرسی دستورشو بهت میده

ببخشید عزیزم میپرسم چون برادر منم همین مشکل را داره و ازدواج نمیکنه میگه نمیتونم زن بگیرم، عذر میخوا ...

اصلا ربطی بهم ندارن هیچ مشکلی توی رابطه جنسی ایجاد نمیکنه.برادرت چرا عمل نمیکنه؟

2706