2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم بعضیا ک ساده هستن همیشه یک چهره دارن گاهی بهتره ی کوچولو ب خودشون برسن و تغییر بکنن حالا کرم بمالنو اینا ن مثلن در حد ی خط چشم کوچیک و ریمل و اینا

بعضیا هم خب واقعا نیاز ب عمل دارن مث فک و بینی خب اگ بد باشه ت چهره تاثیر میزاره

2728
منم دغدغه ام همینه موندم بینیمو عمل کنم یا نه؟ من مشکلی باهاش ندارم فقط برای این که یه کم تغییر کن ...

بنظر من قیافه طبیعی هرکی خیلی قشنگه من بین همکلاسیام خیلیارو دیدم ک عمل کردن ولی همه میگن قیافه قبل عملشون قشنگ تر بود چون وقتی عمل میکنن چهرشون یجوری مصنوعی میشه و معصومیتشو از دست میده

ما به درد خویش گرفتاریم
بنظر من قیافه طبیعی هرکی خیلی قشنگه من بین همکلاسیام خیلیارو دیدم ک عمل کردن ولی همه میگن قیافه قبل ...

و این که اکثر اونایی که عمل کردن خیلی شبیه هم شدن

تو اینستا میری نمیتونی از هم تشخیصشون بدی😅

منم از چهره مصنوعی خوشم نمیاد

2738

فقطططططط شانسسس

بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                          یه صلوات بفرستین واسه حاجت رواییم🥲♥♥♥۹/۹/۱۴۰۲ به ارزوم رسیدم😍😍1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍

واسه عشق و حالشون عملی ولی واسه زندگی بیشتر دنبال نچرالن 

گِشت کَسِم کُورمَه😍😍😍خدایا هرچی دِرم و نِیرم وَ خِر سَر کُورَم وِژت نِگداری بُو🙏😍😍@نی_نی_یار_حذف_تاپیک۲
2706