2733
2739
عنوان

دکتر پوست اینجا داریم؟

366 بازدید | 42 پست

سلام...من صورتمو کتفتم پر جوشه و اینکه این جوشا تبدیل به لک هم شدن...لایه بردارم میزنم موقته و اینکه پوستمو به شدت خشک میکنه...حالا لطفا یه قرصی که عوارضش کمه معرفی کنید که من جوشام بره دیگه جوش نزنم و چ مدت مصرف کنم؟ قیمتش چنده؟ طب سنتی هم رفتم موقتی جواب داد

عاخخخ لایکم کن

حال و هوای تو باز به سرم زده🎶...حال دلم بده قلبمو پس بده🎵...وقتشه کم بشه از غم اینهمه خاطره وقتشه فکر تو بگذره🎶...عشقتو پس بگیر از من غم زده🎵...تو کجایی بیا قلبمو پس بده💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر پوست اینجا چیکار میکنه😂 

دکترا الان یا مطبن یا از مطب اومدن دارن شام میخورن 🤭

همه گیروگرفتاریهامون نتیجه غفلت ما از خداست پس موقع گرفتاری بجای سجده و تواضع '' طلبکار خدا نباشیم 
2728

@یاسی7    

سلام عزیزم

خسته نباشید.

لطفا دوستمون رو راهنمایی کنید.

خیلیا فراموش کردن ولی دل من هنوزم توی این گوشه از تاریخ گیر کرده...                                                          آبادان - خیابان امیری                                              ۱۴۰۱/۳/۲ - ۱۲:۳۰
2738
قربونت مرسی

کاری نکردم❤

خیلیا فراموش کردن ولی دل من هنوزم توی این گوشه از تاریخ گیر کرده...                                                          آبادان - خیابان امیری                                              ۱۴۰۱/۳/۲ - ۱۲:۳۰
اره دو بار رفتم هردوتاشونم هم شوینده وکرم دادن هم قرص.قرص داکسی سایلین دفعه اخربهم داد

ممنونم عزیزم...من قبلا رفتم شوینده دا اما اثر نداره چون از داخل بدنه باید درست بشه کرمو اینا موقته...

قیمتش چنده؟ گفته چند وقت بخور؟

2706