2733
2734

رشتت چیه؟

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
رشتم پیراپزشکیه باید دررابطه با بیماری و سلامت اینا باشه

خب موضوع کلیتو در نظر داشته باشم

مثلا فلان بیماری

بعد برو تو دیتابیسای علوم پزشکی مثل پابمد و اسکوپوس و کاکرن و.... 

ببین در رابطه با چه چیزای از اون بیکاری بیشتر تحقیق شده

همینکه موضوع رو نگاه میکنی کم کم یه موضوع هم واسه تو شکل میگیره

ضمن اینکه میتونی بری پیش استاد راهنمات تا اون بهت موضوع بدع

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)

ببین پروپوزال اولا نحوه ی نوشتنش یه روتین داره از یکی از سال بالایی هایی که با استادت پایان نامه داشتن نمونه پروپوزالشون را بگیر خیلی بهت کمک میکنه توی پروپوزال هدفت اینه که موضوعت را معرفی کنی بگی چرا باید بهش پرداخته بشه و اینکه چطور میخوای انجامش بدی و در کل استادی که پروپوزالت را میخونه باید قانع بشه که موضوعت ارزش پایان نامه شدن را داره

من ارشد مهندسی دارم به یکی از درسام خیلی علاقه داشتم به استادش مراجعه کردم خودشون چندتا موضوع بهم معرفی کردن و.... 

بعضیام هستن که از ی استاد خاص خوششون میاد میرن و کار میکنن باهاش

موضوعت كه بسته به علاقه و سوابق كارايي كه داشتي انتخاب ميكني بعد بايد شخصي سازي كني و يك نفطه هدف براي ان خيطه مشخص كني كه تحقيقت در جه راستايي هست مثلا سلامت در راستاي افزايش عمر اهميت موضوع و طرح مساله كني جمعيت مورد هدفت را تعيين كني مثلا زنان بعد بكي هدف از پژوهشت چيه و قرار هست به جه سوالاتي پاسخ بدهي روش تحقيقت چيه و ....

تو يك تاپيك نميشه شرح كامل داد خودش دو ترم روش تخقيق و پرو نويسي داره

نمونه بگير بخون 

در زمينه مورد نظرت هم بايد مطالعات زيادي بكني

2706