2726

دیگه هیچ حسی به خانواده شوهرم ندارم میخام باهاشون ارتباطمو قطع کنم.تاپیک مادرشوهر وایناهم میبینم دیگه. نگاهم نمیکنم

همه اینجوری نیستن

فکرکن مثلا خودت مادرشوهر میشی پشت سرت اینارو میگن

یا مادرت مادرشوهر بشه بدون اینکه بفهمه داره فحش میخوره

همه مثل هم نیستن

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همه اینجوری نیستن فکرکن مثلا خودت مادرشوهر میشی پشت سرت اینارو میگن یا مادرت مادرشوهر بشه بدون این ...

بعضی مادرزنا هم دست شیطون رو از پشت بستن خواهر..... اینجا چون همه زن هستن از مادرشوهر میگن فقط😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
همه اینجوری نیستن فکرکن مثلا خودت مادرشوهر میشی پشت سرت اینارو میگن یا مادرت مادرشوهر بشه بدون این ...

اگه منم کارایی که مادرشوهرم درحقم کرده درآینده انجام بدم مستحق فحشم

ببین آدما بی دلیل پشت سرشون بدگویی نمیشه.ولی تمام بدگویی هایی که پشت سرمن کردن اگه میشنیدی می‌فهمیدی از رو چیع

یعنی چی ؟یعنی باهاشون مشکل داری یا چون تاپیک زیاد دیدی میگی میخوام رابطمو قطع کنم؟

اونا مشکل دارن نه با من با پسرشون مشکل دارن.چون آرومه صبوره هیچ وقت به روشون نیومده روزایی که کارش داشتن بوده روزای خوشیشون فراموشش کردن

اوووق از تاپیک های اونجوری😤😤 هروقت اومدم خوندم سر خودم اومد و جذب خودم شد  اه اه اه

اره بخدا.تازگیا اصلا به این نتیجه رسیدم بیخودی وقتمو تلف این چرتو پرتا نکنم واقعا آدم جذب می‌کنه اینجور چیزا رو بجاش میخام یه کاری پیدا کنم که هم وقتم تلف نشه هم ب چیزای خاله زنکی فک نکنم

اونا مشکل دارن نه با من با پسرشون مشکل دارن.چون آرومه صبوره هیچ وقت به روشون نیومده روزایی که کارش د ...

ببین منم خوانواده شوهرم نسبت به شوهرم بیخیالن همش در حال قهرو اشتی اما من اصلا کاری باهاشون ندارم چون در هر صورت اهر سر میشم ادم بده مثلا میکن به تو چه تو چکار داری

ببین منم خوانواده شوهرم نسبت به شوهرم بیخیالن همش در حال قهرو اشتی اما من اصلا کاری باهاشون ندارم چو ...

دقیقا همین حرفو بمن هم زدن.منم گفتم بمن ربطی نداره دیگه خونشون نمیرم.خواستی خودت برو .خودت باید از پسشون بربیای هیچی نمیگی بهت ظلم میشه من میبینم حرص میخورم یچیزی میگم میشم آدم بده

دقیقا همین حرفو بمن هم زدن.منم گفتم بمن ربطی نداره دیگه خونشون نمیرم.خواستی خودت برو .خودت باید از پ ...

خونشون برو اما کم مثلا هفته ای یبار اونم با شوهرت نزار بشی مقصر بشی عروس بده فردا نری هر چی بشه میگن تو بودی

خونشون برو اما کم مثلا هفته ای یبار اونم با شوهرت نزار بشی مقصر بشی عروس بده فردا نری هر چی بشه میگن ...

مثلا چی بشه ؟هرچی گفتن اهمیت ندادم دوباره رفتم ولی واقعا دیگه دلم نمیخاد ببینمشون.اون روزی یجا دعوت بودیم اوناهم بودن اصلا به روشون هم نگاه نکردم.سلام دادم جواب ندادن بعد ب شوهرم گفته بودن بهمون سلام نداد.اصلا سر یچیزای بیخودی ادمو ناراحت میکنن.شوهرم باید بفهمه چی بگه اون باید سیاست داشته باشه که نداره

2706