2726
عنوان

یه دوست دارم میگه دکترای دانشگاه ازاده بعد کلی غلط املایی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 30 پست
امتحان دیکته ک نمیگیرن🤣

امتحان دیکته هیچ دانشگاهی نمیگیره ولی فارغ النحصیلهاش نباید اینقدر بیسواد باشن رد تا کلمه ساده هم علط املایی داشته باشن اونم کسی که ادعا میکنه دکترا داره

خرم آن کس که در این محنتگاه خاطری را سبب تسکین است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امتحان دیکته هیچ دانشگاهی نمیگیره ولی فارغ النحصیلهاش نباید اینقدر بیسواد باشن رد تا کلمه ساده هم عل ...

خجالت اور ک هس ولی من دیدم افراد معروف ک دکترا دارن و باز غلط املایی دارن ربطی ب دانشگاه نداره بعضیا ذاتن املای ضعیفی دارن

یک قلب فقط واست میتپه اونم قلب خودتِ🖤✈️< ی دیوونه ی آروم>
خجالت اور ک هس ولی من دیدم افراد معروف ک دکترا دارن و باز غلط املایی دارن ربطی ب دانشگاه نداره بعضیا ...

این کلا تنبل کلاس بود هوش و استعدادی نداشت همه درسهاش ضعیف بود

2728

من مشاور کنکورم شریف درس خونده بود ارشد هم داشت متن مینوشت پر غلط املایی،به این نیست کی کجا خونده بعضی ها مطالعه غیر درسی ندارن برای همین غلط املایی زیاد دارن

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین 
خجالت اور ک هس ولی من دیدم افراد معروف ک دکترا دارن و باز غلط املایی دارن ربطی ب دانشگاه نداره بعضیا ...

اخه میگه من دانشگاه دولتی تدریس میکنم بعد کلی غلط املایی داره این دیگه چه استادیه و چه دانشگاه مزخرفی بوده به این بیسواد مدرک داده

من مشاور کنکورم شریف درس خونده بود ارشد هم داشت متن مینوشت پر غلط املایی،به این نیست کی کجا خونده بع ...

عزیزم کاری به مطالعه غیردرسی نداره کلمات در حد دبستان اشتباه املایی اوج بی سوادی طرف رو میرسونه و مدرک الکی و پولیشو

عزیزم کاری به مطالعه غیردرسی نداره کلمات در حد دبستان اشتباه املایی اوج بی سوادی طرف رو میرسونه و مد ...

اخه غلط املایی رو ک استاد ایراد نمیگیره بخاد نمره نده بهش://

دانشگاه ازاد خ اساتید دارع ک با دولتی مشترکن

یک قلب فقط واست میتپه اونم قلب خودتِ🖤✈️< ی دیوونه ی آروم>

دانشگاه ازاد که اره الکی مدرک میدن ولی واقعا بیشتر اشتباهات تایپیه نه املایی شاید تمرکزش کمه یا مثل من سریع تایپ میکنه غلط تایپ میشه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
امتحان دیکته هیچ دانشگاهی نمیگیره ولی فارغ النحصیلهاش نباید اینقدر بیسواد باشن رد تا کلمه ساده هم عل ...  

آخه اگه بخوایم بریم عقب تر، میبینیم این مطالب درسی اکثرشون مال دوران ابتدایی و راهنماییه. خیلیا با معدل بالای ۱۸ِ مدرسه، در حال حاضر غلط های املایی فاحشی دارن. در حالیکه اونا رو تو دوران مدرسه خونده بودن.🤷 یعنی با داشتن دیپلم هم میشه بدون غلط املایی نوشت. این یعنی مشکل از پایست و خودشون هم نخواستن دنبال تقویتش برن. وگرنه میشه شخص با یه سرچ ساده، شکِش درمورد املای درست لغات برطرف بشه و کلمه ی درست رو برای مکالمه انتخاب کنه.

ضعف تو املا دلیل بر بی سوادی تو حوزه تخصصی افراد نیست.   زیبا نویسی و هنر هم یکی از دروس دوران ...

دیت خط چه ربطی به بیسوادی و غلط املایی داره اون دکتری هم که کلمات ساده رو اشتباه املایی داره باید به سوادش شک کرد

ممکنه پس سهمیه داشته قبول شده یا شایدم نمیخونده قبلا درس

دانشگاه ازاد شهرهای کوچیک که خیلیهاش بدون کنکوره یا قبولیش خیلی راحته سهمیه نمیخواد که

آخه اگه بخوایم بریم عقب تر، میبینیم این مطالب درسی اکثرشون مال دوران ابتدایی و راهنماییه. خیلیا با م ...

خب میگم که این نشون میده طرف چقدر بی سواده و مدرکش الکیه

دانشگاه ازاد که اره الکی مدرک میدن ولی واقعا بیشتر اشتباهات تایپیه نه املایی شاید تمرکزش کمه یا مثل ...

اخه عزیزم من که احمق نیستم اشتباه سوادی با تایپی فرق داره اشتباه تایپی مال زمانیه که چند تا حرف تو کیبورد کنار هم باشه نه خیلی دور از هم

2706