2726

واقعا؟؟؟

البته ب سلایقتون احترام میذارم

ولی خب یطوریه🙁🙁

تز قدیم گفتم

ادمی ک با مادر خود زنا کند

با دیگران چ ها کند

خیلی خودتونو درگیر اینا نکنید

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا انداختنش تو قفس🤢

لایک نکن. خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد، باید به چپت باشد و کاریت نباشد😂                                  ز تمام بودنی ها تو همین، از ان من باش که به،  غیر با تو بودن دلم، ارزو ندارد. دوست دارم مرد نظامی من💜💜💜👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️
فقط اونجا ک شلوارشو در اوردن😂

وای اره خیلی باحال بود چقد خندیدم 😂

عه توعی ک خیانتکار 👀😂

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  
وای اره خیلی باحال بود چقد خندیدم 😂 عه توعی ک خیانتکار 👀😂

😂😂

ار منم😈

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

منو دوستم بیدار موندیم تا سه ویدیو هاش دیدیم گریه کردیم 🙄🥺

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿

خیلی طرفدار داره ازبس خوش صدا و باکلاسه موفق باشه هرجایی ک هست هرکاری میکنه تنش سالم باشه اون هموطن ماست

چایت رابنوش ونگران فردانباش ازگندمزارمن وتومشتی کاه میماندبرای بادها  
متن اهنگ هاش 🤢تتو هاش🤢 

خوشت نمیاد با احترام بفرما بیرون

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
خیلی طرفدار داره ازبس خوش صدا و باکلاسه موفق باشه هرجایی ک هست هرکاری میکنه تنش سالم باشه اون هموطن ...

کاش یاد می‌گرفتن کسایی ک ازش خوششون نمیاد با احترام نظر بدن

خیلی طرفدار داره ازبس خوش صدا و باکلاسه موفق باشه هرجایی ک هست هرکاری میکنه تنش سالم باشه اون هموطن ...

با کلاس 😐

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706