2726

سلام به همه ی شما 🥰

خواستم ازتون بپرسم چقدر تلاش کردین تا برین سر کار و بیشترین انگیزه تون برای رفتن سر کار چی بود ؟ و اینکه الآن راضی هستین از موقعیتتون؟ اگر بهتون بگن دیگه نرید سر کار چه حالی میشید و کلا تفاوت خانه ماندن و خانه داری با شاغل بودن براتون چی بوده ؟ 

لطفا راهنماییم کنید دوستان گلم 💛

اگر مایل بودین از شغلتون برام بگید

خب من خانه دار نبودم و محصل بودم رفتم سركار 

و اينكه انگيزم اين بود ك هم پول داشته باشم هم مستقل شم

هم بكم زندگيم مرتب بشه و از روزمره در بياد 

الان شايد دوس داشته باشم چند روز نرم ولي اگر ي هفته نرم كلافم

من هیچوقت حاضر نمیشم خونه داری کنم 

مستقل بودن و شاغل بودن نعمتیه که خدا داده به آدم 

مثلا الان یه زن میتونه ماهی ۱۰ میلیون درآمد داشته باشه 

ولی هیچوقت شوهره آدم ماهی ۱۰ تومن نقد بی منت کف دست آدم نمیذاره... بده هم برمیگرده میگه اون پولو چیکارش کردی؟ اون پولو خرج نکن اینجوریش کن اونجوریش 

ولی خب وقتی درآمد داری نیازی نداری به کسی بگی انقد حقوق دارم 

خودت برو هرچی دلت میخواد بخر 

پس انداز کن 

تو پیری برو دور دنیارو بگرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داشتن شغل یه نظمی میده به زندگی، یه برنامه ریزی داری، من این جنبه اشو دوست دارم، البته من آنلاین تدریس میکنم، زمانهام دست خودمه، ولی قبلا که میرفتم دانشگاه برای تدریس بازم خوب بود و حس مفید بودن داشتم. الان کارم کمتر شده، ولی سعی دارم ساعتهاشو زیاد کنم مثل قبل.

زبان فرانسه تدریس میکنم، آنلاین https://www.instagram.com/francais_fle/
2728

من مغازه لباس فروشی دارم انگیزه ام هم کمک به شوهرم و سرگرمی خودم بود

بعضی وقتا خسته میشم دلم میخواد توخونه باشم ولی سرم گرمه خوبه باز

بازار بد باشه اعصابم به هم میریزه به کارای خونه نمی رسم گاهی 

جان مادر تو آمدی تا هر لحظه بهانه ای برای خندیدن داشته باشم،پسر قششنگم،مواظب خودت باش جان مادر(کسی ‌سوال‌ می‌کند به خاطر چه زنده‌ ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم)
خب من خانه دار نبودم و محصل بودم رفتم سركار  و اينكه انگيزم اين بود ك هم پول داشته باشم هم مست ...

عزیزم ممنونم از اشتراک تجربیاتت. 

سوالی که ازت دارم اینه که رفتن سر کار باعث شد حالت خوب بشه ؟ چقدر روی سطح شادی و رضایت درونیت تاثیر داشت؟

من هیچوقت حاضر نمیشم خونه داری کنم  مستقل بودن و شاغل بودن نعمتیه که خدا داده به آدم  مث ...

خیلی ممنونم عزیز دلم که برام نوشتی ، حالا رفتن سر کار روی سطح شادی خودت چقدر تاثیر داشته ؟

داشتن شغل یه نظمی میده به زندگی، یه برنامه ریزی داری، من این جنبه اشو دوست دارم، البته من آنلاین تدر ...

خیلی ممنونم عزیزم که از تجربیاتت برام نوشتی . عزیزم رفتن سر کار چقدر روی سطح شادی درونیت تاثیر داشت و چقدر حالت خوبه ؟

خیلی ممنونم عزیز دلم که برام نوشتی ، حالا رفتن سر کار روی سطح شادی خودت چقدر تاثیر داشته ؟

ببین به خیلی چیزا بستگی داره 

اگه شغلت همون شغل مورد علاقه ات باشه و واقعا درآمد خوبی داشته باشی روزی هزار بار باید خداروشکر کنی... چون‌ واقعأ روحیه ات هزار برابر شاد و سرحال تر میشه 

ولی اگه ضرر کنی خیلی افسرده میشی 

من خودم الان ضرر کردم خیلی حالم داغونه

مثل ازدواج میمونه

آدم وقتی یه ازدواج موفق داشته باشه میگه کاش از اول متاهل بودم ... ولی وقتی انتخابت اشتباه باشه زندگی برات جهنم میشه

من از اینکه شاغلم راضیم هر چند آدم باید از یکسری چیزا بخاطر کار بزنه.

عزیزم ممنونم که برام نوشتی . میتونی درباره متنت بیشتر برام توضیح بدی و از تجربیاتت در این زمینه برام بگی ؟ ممنون میشم

خیلی ممنونم عزیزم که از تجربیاتت برام نوشتی . عزیزم رفتن سر کار چقدر روی سطح شادی درونیت تاثیر داشت ...

خواهش عزیز، برای من خوب بوده، احساس مفید بودنه خودش خیلی برام روحیه ست، اتفاقا یه دوره کوتاه که کار نمیکردم عصبی بودم، حس میکردم چقدر بی کارم و به درد نخور ... 

زبان فرانسه تدریس میکنم، آنلاین https://www.instagram.com/francais_fle/
ببین به خیلی چیزا بستگی داره  اگه شغلت همون شغل مورد علاقه ات باشه و واقعا درآمد خوبی داشته با ...

ممنونم عزیز دلم. امیدوارم خدا گره از کارتون باز کنه و مسئله تون برطرف بشه

2706