2737
2734

و خیلیم عاشقت باشه، مطمعنم چون چند بار امتحانش کردم 

خیلی مهربونه

ولی کار نداره 21 سالشه سربازه 

یخورده ام ساده س، دهاتیه 

قیافش اینام معمولی خوشگل و خوشتیپ نیس 

باباشم تا حدودی وضعش خوبه 

زنش میشید؟ 

وی خسته س :/ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خاطر اینکه کار ثابت و بیمه نداره خیر

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2731

خیر اصلا و ابدا . ۲۱ سالشه بچه ست کار نداره . تو این اوضاع اقتصادی چطوری میخواد  خرج زن و بچه و زندگی بده . رو باباش که نباید حساب کرد

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2738

توی این شرایط بدون داشتن کار که نمیشه زندگی کرد. بعدم میگی ساده هست، خودت دوست داری باهاش باشی یا به قول خودت از یه آدم ساده بچه داشته باشی؟ 

زبان فرانسه تدریس میکنم، آنلاین https://www.instagram.com/francais_fle/

شرط میکردم کار پیدا کنه ی مدت مشغول باشه اگه دیدم مسئولیت پذیره عاره قبول میکردم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉

نه

مرد ساده دوست ندارم

شرایط کاریشونم که اوکی نیست

سه چارع صب                                                         فقط منو اروم میکرد                                                  چشای تو:)
توی این شرایط بدون داشتن کار که نمیشه زندگی کرد. بعدم میگی ساده هست، خودت دوست داری باهاش باشی یا به ...

ساده اونجوری نیستا 

ولی خب حس نمیکنم خیلی زرنگ باشه

قراره بره استخدامی آتش نشانی 

وی خسته س :/ 
2706